تلفن همراه

با این میز خاص و زیبا می‌توانید گوشی خودتان را شارژ کنید!

منبع: آی تی رسان
سال‌هاست تنها کاربران سیستم عامل اندروید و ویندوزفون، می‌توانند از مزایای شارژ بی‌سیم لذت ببرند. اما اکنون، سرانجام آخرین گوشی‌های آیفون نیز به طور کامل از قابلیت Qi بهره‌‌مند شده‌اند و دیگر نیازی به سیم‌کشی برای شارژ گوشی‌تان نیست و از شر دردسر سیم‌های پیچ در پیچ و قطع و وصل‌ها راحت خواهید شد.
 
برخلاف دیگر شارژ‌ر‌های بی‌سیم شیک و زیبای موجود در بازار، این میز که از جنس چوب بامبو ساخته شده است، یک شارژر تمام عیار نیز محسوب می‌شود و به شما این امکان را می‌دهد در هرجا از خانه گرفته تا اداره و دفتر، تمامی دستگاه‌های دارای قابلیت Qi را به راحتی شارژ نمایید. این شارژر بی‌سیم که به اسم FurniQi مشهور شده است، علاوه بر حفظ اصالت و سبک چیدمان محیط هم اکنون با بیست درصد تخفیف، به قیمت ۱۵۰ دلار به فروش می‌رسد.
 
این محصول از چوب بامبوی طبیعی ساخته شده و در طراحی آن ظرافت و دقت بسیار خوبی به کار رفته و قادر است در هماهنگی کامل با هر محیطی، اقدام به شارژ دستگاه‌های موجود نماید. برای این کار، تنها کافیست شما گوشی دارای قابلیت Qi را بر روی میز قرار دهید و به همین سادگی فرایند شارژ دستگاه آغاز خواهد شد.
 
 
 
 
 
آماده سازی و نصب این میز به طور باورنکردنی ساده و راحت است. همچنین تمام اجزای الکترونیکی آن ایزوله شده و در مقابل هر‌گونه آسیب احتمالی محیطی و خیس شدن یا ریختن مایعات محافظت شده‌اند. به علاوه بر روی میز یک لایه خاص تعبیه گردیده و با استفاده از حکاکی لیزری، علامت‌‌ گذاری شده است تا محل قرار گرفتن دقیق گوشی به منظور شارژ را، حتی در تاریکی شب، مشخص کند. پس چندان جای تعجب ندارد که از سایت سی نت (CNET)، حائز دریافت امتیاز بالایی شده است.

​​