تلفن همراه

معرفی محصولات اپل برای دانش‌آموزان و معلمان

اپل اعلام کرده که قرار است در تاریخ ۲۷ مارس سال جاری میلادی مراسمی را با محوریت آموزش برگزار کند.
 
به گزارش ایسنا، به نقل از وب سایت سی نت، اپل با انتشار دعوت نامه‌ای به آموزگاران و فعالان در حوزه آموزش و مدارس، اعلام کرده است که می‌خواهد مراسم و رویدادی را با محوریت آموزش و پرورش دانش‌آموزان و معلمان برگزار کند.
 
البته در این دعوت نامه‌ای که اپل منتشر کرده است، نمی‌توان به جزئیات مراسم آن پی برد اما بسیاری از گزارشگران برآورد کرده‌اند که اپل می‌خواهد محصولاتی نظیر لپ‌تاپ‌های مک بوک ایر یا تبلت‌های آی‌پد خود را قیمتی بسیار پایین‌تر برای مدارس و دانش‌آموزان عرضه کند تا بدین ترتیب بتواند نقش پررنگی را برای توسعه و گسترش نوآوری و تکنولوژی در کنار تحصیل ایفا کند.
 
اپل مراسم ۲۷ مارس ( ۷ فروردین ) خود را در یک دبیرستان واقع در شیکاگو برگزار خواهد کرد. البته به گفته بسیاری از تحلیلگران، اپل احتمالا می‌خواهد در این رویداد بزرگ، از دو محصول جدید خود یعنی نسل جدید مک بوک ایر با نمایشگری ۱۳.۳ اینچی با قیمت حدودی بین ۷۹۹ تا ۸۹۹ دلار و همچنین یک آی‌پد ۹.۷ اینچی با قیمت حدودی ۲۵۹ دلار نیز رونمایی کند.
 
اپل سالهاست که تلاش می کند آی‌پدهای خود را بعنوان یکی از اصلی‌ترین محصولات و لوازم‌التحریر تحصیلی در مدارس ایالات متحده آمریکا جا بیندازد.
 

​​