فناوری اطلاعات

ماوس پد هوشمند Miiw شیائومی با قابلیت شارژ بی سیم عرضه شد

منبع: xiaomishop
دیروز شیائومی محصول جدیدی را به‌ مجموعه ی محصولاتش اضافه کرد، که ماوس پد هوشمند Miiw با قیمت ۱۹۹ یوآن می باشد. ماوس پد هوشمند Miiw با استفاده از پوشش سطحی PC رقابتی، دارای عملکرد روان عالی ای است که می تواند به سرعت برای برطرف کردن نیازهای صحنه های متعدد آفیس و بازی ها، پاسخ دهد. علاوه بر اینکه به عنوان یک ماوس پد معمولی می تواند استفاده شود، به یک ماژول شارژ بی سیم Qi نیز مجهز شده است تا بتواند ماوس و گوشی را در هر زمان شارژ کند. علاوه بر این، ماوس پد هوشمند Miiw جایزه طراحی red dot را نیز به دست آورده است.
 
 
 
بر اساس گزارشی، پاور شارژ ماوس پد هوشمند Miiw می تواند تا حداکثر ۷٫۵ وات (شارژ معمولی ۵ وات است) برسد، با مکانیسم تفکیک دوگانه کارایی شارژ ۷۵٪ می باشد. ماوس پد هوشمند Miiw از شناسایی هوشمند پشتیبانی می‌کند، و همچنین دارای فن آوری کنترل دمای عالی، برای اطمینان از ایمنی دستگاه در طول شارژ، می باشد. پس از اینکه دستگاه کاملا شارژ شد، به طور خودکار خاموش می شود تا از شارژ زیادی جلوگیری کرده و ایمنی باتری را حفظ کند.
 
 
 
ماوس پد هوشمند Miiw به یک صفحه آلیاژ آلومینیومی مجهز شده است که با استفاده از الگوی CD دیسک‌ لمسی می تواند با یک کلیک ساده تغییر کند، حالت های مختلف نور سمت چپ و راست با استفاده از حالت چرخشی می توانند به ۱۶٫۸ میلیون رنگ چراغ RGB تغییر کنند. با دانلود نرم افزار رسمی Smartpad، شما همچنین می توانید بازخورد اثرات روشنایی بر روی کامپیوتر را تجربه کرده و ولوم کامپیوتر را کنترل کنید.
 
 
 
ماوس پد هوشمند Miiw شیائومی توسط شرکت فناوری Beijing Rice ارائه شده که خدمات پس از فروش را نیز فراهم می کند. انتظار می رود که فروش این محصول از تاریخ ۸ می ۲۰۱۸ آغاز شود.

​​