تلفن همراه

عکس لورفته از گوشی جی ۷ تینک

ال‌جی الکترونیکس فصل اول سال مالی 2018 را با 20 درصد سودِ بیشتر، پشت سر گذاشت تا بالاترین رقم سود را از 2009 بدین سو به ثبت برساند. هم زمان عکسی از پرچم‌دار 2018 کمپانی منتشر شده که نام LG G7 ThinQ روی آن نقش بسته است.
 
 
به گزارش خبرآنلاین، کمپانی کره‌ای سود ژانویه-مارس خود را 1.1 تریلیون وون معادل 1 میلیارد دلار اعلام کرد که این رقم فراتر از پیش‌بینی کارشناسان بوده و از فصل دوم سال مالی 2009 بدین سو بی سابقه بوده است.
 
 
به گفته کارشناسان فروش بی سابقه تلویزیون‌های اولد در کنار کاهش هزینه تولید پنل‌های ال‌سی‌دی دست به دست هم داد تا واحد تلویزیون ال‌جی بسیار خوب ظاهر شود.
 
«جان کو» تحلیل‌گر در موسسه NH Investment گفت: رشد فروش لوازم خانگی و تلویزیون معمولا کُند است اما ال‌جی بازار خوبی به هم زده است.
 
سود ناشی از محصولات جدید مانند ال‌جی استایلر نیز قابل توجه بوده است اما بخش موبایل همچنان به دلیل رقابت شدید در بازار، فروش خوبی نداشته است.
 
درآمد ال‌جی در فصل مذکور 15.1 تریلیون وون اعلام و باعث شد تا سهام این کمپانی روز جمعه در بورس 5.7 درصد رشد را تجربه کند.
 
 
 
ال‌جی جی 7 تینک
 
به نظر می‌رسد پرچم‌دار 2018 ال‌جی، با نمایشگر ناچ‌دار به نام LG G7 ThinQ رونمایی شود. عکس لورفته از این گوشی 6.1 اینچی در فضای مجازی با نام فنی LG-G710TM  و فناوری تینک و هوش مصنوعی با دکمه مستقل در سمت چپ، گوشی قوی و استواری را نشان می‌دهد که به جدیدترین پردازنده اسنپ دراگون 845 مجهز است و طراحی تکامل یافته وی30 اس تینک را به یاد می‌آورد.

​​