تلفن همراه

نسخه بتا آپدیت اندروید ۸ برای گوشی های Mi 5 ،Mi MIX و Mi Note 2 عرضه شد

منبع: hixiaomi
چند روز پیش شرکت شیائومی رام نسخه توسعه دهنده را بر پایه اندروید ۸ را برای گوشی های مانند Mi5، Mi MIX و Mi Note 2 را عرضه کرد. حال این شرکت به طور رسمی از طریق انجمن MIUI اعلام کرده که کاربران خارج از چین می توانندنسخه بتای رام جهانی را بر رو ی گوشی های خود نصب کنند.
 
 
شیائومی در حال حاضر در حال کار بر روی MIUI 9.5 می باشد که قرارا است برای ۳۰ مدل از گوشی های این شرکت عرضه شود. البته این بروزرسانی تنها در MIUI خواهد بود و نسخه سمستم عامل اندروید تغییری نخواهد کرد.
 
شرکت شیائومی به تدریج آپدیت اندروید ۸ را بر روی دستگاه های خود اعمال می کند این شرکت تا کنون برای گوشی های Mi A1، Mi MIX 2، Mi 6، Redmi Note 5 Pro این آپدیت را عرضه کرده است و گوشی های Mi Note 3، Redmi 5، Redmi Note 5، Redmi 5A، Redmi وجود دارد. ۵A Prime، Redmi Note 5A، Redmi Note 5A Prime Mi Max 2، Mi Note 2، Mi MiX، Mi 5s، Mi 5s Plus، Mi 5، Mi 5X، Mi 5C و Mi Pad 3 در صف انتظار دریافت اندروید ۸ هستند.
همانطور که در بالا اشاره شد رام جهانی بر پایه اندروید ۸ به زودی برای گوشی های Mi5، Mi MIX و Mi Note 2 2 منتشر خواهد شد وبه احتمال زیاد عرضع این آپدیت در فصل دوم سال ۲۰۱۸ خواهد بود، سایر گوشی ها نیز به احتمال زیاد در فصل سوم سال ۲۰۱۸ آپدیت را دریافت خواهند کرد.
گوشی Mi 6 در ماه ژانویه آپدیت نسخه بتا اندروید ۸ را دریافت کرد و نسخه جهانی این رام در ماه فوریه عرضه شد پس احتمالا گوشی های Mi5، Mi MIX و Mi Note 2 در چند ماه آینده نسخه جهانی پایدار را دریافت خواهد کرد.

​​