فناوری اطلاعات

اتاق خاص علاقمندان به بازی های رایانه ای در یک هتل

منبع: مهر
با توجه به افزایش تعداد افرادی که به اجرای بازی های ویدئویی علاقه دارند، بسیاری از صاحبان مشاغل در تلاش هستند تا از این طریق هم کسب درآمد کنند.
به گزارش دیجیتال ترندز، شعبه هتل هیلتون در کشور پاناما در کنار ارائه خدمات وای – فای رایگان اتاق خاصی را به نصب تجهیزات مناسب برای اجرای پیشرفته ترین بازی های ویدئویی اختصاص داده است.
افرادی که در اتاق ۲۴۲۵ این هتل اقامت کنند، می توانند با استفاده از رایانه بازی خاص تولیدی شرکت Alienware، نمایشگر فوق دقیق نصب شده در اتاق، سیستم صوتی فراگیر و حتی یک هدست واقعیت مجازی تولیدی شرکت Occulus Rift به اجرای بازی های محبوب خود بپردازند.
 
صندلی های نصب شده در این اتاق برای انجام بازی هم صندلی هایی بزرگ و مستحکم است که در کنار و بر روی آنها امکانات متعددی مانند پشتی، بالش، جعبه دستمال کاغذی و غیره تعبیه شده است.
 
دمای این اتاق با استفاده از فناوری خاص ناسا موسوم به اوت کاست به طور خودکار تنظیم می شود تا علاقمندان فقط بر روی اجرای بازی های ویدئویی متمرکز شوند. نمایشگر او – لد و ۶۵ اینچی این اتاق از دقت ۴K برخوردار است و رایانه موجود در آن دارای پردازنده Intel Core i۷-۸۷۰۰ و کارت گرافیک GeForce GTX ۱۰۸۰ Ti می باشد.
 
یک لپ تاپAlienware ۱۵ نیز در این اتاق برای اجرای بازی های ساده تر وجود دارد که مجهز به پردازنده ore i۷-۷۷۰۰HQ و کارت گرافیک GeForce GTX ۱۰۷۰ می باشد. هزینه هر شب اقامت در این اتاق ۳۴۹ دلار است.

​​