تلفن همراه

گوشی برای بازی های سنگین

منبع: مهر
رد مجیک نام گوشی قدرتمندی است که توسط شرکت چینی نوبیا تولید شده و قرار است اجرای بازی های سنگین ویدئویی را برای علاقمندان ممکن کند.
به گزارش ورج، البته این گوشی دارای دوربین قدرتمند و حسگر اثر انگشت هم هست و نمایشگر ال ای دی آن نیز از دقت و وضوح بصری منحصر به فردی برخوردار است.
نمایشگر این گوشی ۶ اینچی بوده و دقت آن ۲۱۶۰ در ۱۰۸۰ پیکسل است. شاید تنها نقطه ضعف جدی این گوشی پردازنده آن باشد که به جای پردازنده Snapdragon ۸۴۵ از پردازنده ضعیف تر Snapdragon ۸۳۵ کوالکوم در تولید آن استفاده شده است.
 
از جمله دیگر امکانات این گوشی می توان به ۸ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی اشاره کرد. البته قرار است یک مدل از این گوشی با ۶ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی نیز تولید شود.
 
دو دوربین این گوشی به ترتیب ۲۴ و ۸ مگاپیکسلی هستند. باتری گوشی یادشده هم ۳۸۰۰ میلی آمپری است که برای یک روز استفاده و اجرای بازی های ویدئویی که برق زیادی مصرف می کنند کافی است.
 
در گوشی مذکور از نرم افزار GameBoost برای ارتقای عملکرد نیز استفاده شده است. این اولین باری نیست که یک گوشی قدرتمند برای اجرای بازی های ویدئویی تولید می شود. از جمله دیگر گوشی های مشابه می توان به رازر، و بلاک شارک ساخت شرکت شیوآمی اشاره کرد. قیمت دو مدل این گوشی ۳۹۷ و ۴۷۷ دلار است.

​​