تلفن همراه

گوشی

April 23, 2018
10:23 دوشنبه، 3ام اردیبهشتماه 1397
کد خبر: 89884

تلاش ZTE برای حل مشکل تحریم آمریکا

شرکت زد تی ای چین در حال یافتن راه حلی برای تحریم آمریکا در زمینه ممنوعیت فروش قطعات و نرم افزایش های آمریکایی به این شرکت است.
 
 
به گزارش تسنیم به نقل از رویترز، شرکت زد تی ای چین در حال یافتن راه حلی برای تحریم آمریکا در زمینه ممنوعیت فروش قطعات و نرم افزایش های آمریکایی به این شرکت است که حیات این شرکت چینی را تهدید می کند.
 
این شرکت تولید کننده تلفن های همراه و تجهیزات مخابراتی در اظهاریه ای که تسلیم بورس هنگ کنگ کرده آورده است، زد تی ای «از تجربیات گذشته خود در زمینه تبعیت از مقررات کنترل صادرات درس گرفته و اهمیت زیادی برای همکاری در زمینه تبعیت از مقررات کنترل صادرات قائل است.»
 
در این اظهاریه همچنین تاکید شده که زد تی ای «به شکلی فعال در حال مکاتبه با طرف های مربوطه و جستجو برای یافتن راه حلی برای محدودیت صادراتی اعمال شده از سوی دولت آمریکاست.»
 
مقام های دولت آمریکا هفته گذشته شرکت های این کشور را برای مدت 7 سال از فروش محصولاتشات به شرکت زد تی ای منع کردند. دولت آمریکا گفته، این شرکت که قبلا تحریم های وضع شده علیه ایران را نقض کرده بود، به مفاد مصالحه خود با دولت آمریکا در این زمینه عمل نکرده است.
 
شرکت زد تی ای دیروز اعلام کرد، یک کمیته مدیریت تبعیت از مقررات تحریمی را به ریاست مدیر ارشد خود تشکیل داده است.
 
این شرکت همچنین اضافه کرده که در زمینه تبعیت از مقررات کنترل صادرات سرمایه گذاری کرده و ضمن آموزش تبعیت از مقررات کنترلی به کارکنان خود، با تحقیقات مستقل در زمینه بررسی تبعیت از مقررات کنترل صادرات همکاری نموده است. یک مقام وزارت بازرگانی آمریکا گفت، این وزارتخانه از شرکت زد تی ای درخواست کرده که شواهد بیشتری در زمینه اقدامات انجام شده ارائه دهد.
 
 
  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.