تلفن همراه

به روز رسانی MIUI 9 برای آمدن سیستم عامل MIUI 10 متوقف می‌شود

 
 
طبق اعلام مدیر انجمن MIUI آخرین نسخه بتا توسعه یافته سیستم عامل MIUI 9 – یعنی نسخه ROM 8.4.26 آخرین آپدیت این سیستم عامل خواهد بود. پس از آن مهندسان بر روی عملیات بهینه‌سازی تمرکز خواهند کرد که این پروسه چند وقتی زمان می‌برد و باعث بهبود یافتن به روز رسانی در ماه ژوئن خواهد شد. چنین وقفه‌ای به نظر می‌رسد برای توسعه MIUI 10 خواهد بود.
 
 
علاوه بر این، با در نظر گرفتن ثبات و تجربه نرم افزاری، بخشی از سیستم عامل MIUI که مبتنی بر Android 5.x است دیگر MIUI 9 توسعه یافته یا نسخه بتا را دریافت نمی‌کند، یعنی نسخه‌های بالاتر را برای آپدیت بعدی پشتیبانی نمی‌کند. در مورد این بخش از مدل‌ها، MIUI راه حلی برای نسخه پایدار آماده می‌کند، کاربران می‌توانند نسخه بتا را دریافت کنند یا برای ارتقاء به نسخه پایدار MIUI 9.6 که در ماه ژوئن می‌آید صبر کنند.
 
 
 
در بخش دوم این اعلامیه، مدل هایی از جمله Redmi note 2، Redmi note 3، Redmi 3 و Xiaomi mi pad 2 که به نسخه‌های بالاتر آپدیت نخواهند شد، ذکر شده‌اند.
 
در ابتدای امسال، شیائومی در برنامه اختتامیه سالانه، شروع پروژه MIUI 10 را رسما اعلام کرد. به عنوان رهبر سیستم تلفن‌های چینی، MIUI 10 سورپرایزهای بیشتری را به همراه خواهد داشت.

​​