تلفن همراه

لنوو تبلت ۷۰ دلاری عرضه کرد

منبع: بازتاب
در شرایطی که بازار تولید تبلت در جهان چندان رونق ندارد، شرکت لنوو با عرضه تعدادی تبلت ارزان قیمت امیدوار است بتواند توجه کاربران را به خود جلب کند.
 
به گزارش سی نت، از پنج تبلت عرضه شده توسط این شرکت سه تبلت مجهز به سیستم عامل جدید گوگل موسوم به اندروید Oreo هستند.
 
ارزان قیمت ترین تبلت در این مجموعه Tab E۷ نام دارد که تنها ۷۰ دلار قیمت دارد و نمایشگر آن ۷ اینچی است. در این تبلت از پردازنده مدیاتک استفاه شده و عمر باتری آن هم به ۵ ساعت می رسد.
 
تبلت دیگر Tab E۸ نام دارد که مجهز به نمایشگر ۸ اینچی با دقت بالا بوده و قیمت آن ۱۰۰ دلار است. پردازنده مورد استفاده در این تبلت هم مدیاتک بوده و در آن از دوربین هایی با دقت ۵ و ۲ مگاپیکسل در پشت و جلوی تبلت استفاده شده است. عمر باتری این تبلت حداکثر ۱۰ ساعت است.
 
Tab E۱۰ سومین تبلت در این مجموعه است که ۱۳۰ دلار قیمت گذاری شده و دارای نمایشگر ۱۰ اینچی فوق دقیق بوده و در آن از پردازنده قدرتمندتر Snapdragon ۲۱۰ کوالکوم استفاده شده است. دوربین های این تبلت هم ۲ و ۵ مگاپیکسلی هستند. این سه تبلت به زودی به بازار عرضه می شوند.
 
Tab P۱۰ دارای پردازنده قدرتمند هشت هسته ای و ۱.۸ گیگاهرتزی اسنپ دراگون ۴۵۰ بوده و از ۴ گیگابایت رم، امکان افزودن حافظه و ۱۵ ساعت عمر باتری برخوردار است. این تبلت حسگر اثر انگشت هم دارد ولی قیمت آن اعلام نشده است.
 
در نهایت Tab M۱۰ بهترین تبلت این مجموعه دارای نمایشگر فوق دقیق ۱۰ اینچی بوده و در آن از پردازنده هشت هسته ای و ۱.۸ گیگاهرتزی اسنپ دراگون کوالکوم استفاده شده است. اطلاعات بیشتری در مورد این تبلت که زمستان به بازار می آید اعلام نشده است.
 

​​