تلفن همراه

شیائومی بیشتر از حد انتظارش گوشی فروخته !

 
شیائومی به عنوان یک برند نوپا و نوظهور در عرصه تولید موبایل و محصولات فناوری توانسته است به هدف یک ساله خود یعنی فروش ۱۰۰ میلیون دستگاه گوشی هوشمند نزدیک شود.
 
 
به گزارش ایسنا، از آنجا که شیائومی چهارمین تولیدکننده بزرگ محصولات تکنولوژی و گوشی در جهان محسوب می‌شود، حالا تازه‌ترین آمارهای منتشر شده نشان می‌دهد که به هدف یک ساله خود برای فروش ۱۰۰ میلیون دستگاه بسیار نزدیک شده این در حالیست که ۲ ماه دیگر تا پایان سال جاری ۲۰۱۸ میلادی باقی مانده است.
 
بسیاری از تحلیلگران و کارشناسان فعال در حوزه فناوری بر این باورند که شیائومی در این دو ماه باقی مانده تا پایان سال جاری میلادی قادر خواهد بود حتی از هدف فروش ۱۰۰ میلیون دستگاه گوشی خود نیز بالاتر برود چرا که عملکرد بسیاری موفقیت آمیز و دور از انتظاری داشته است.
 
بر اساس گزارش وب سایت phonearena، این برند چینی نوپا در سال گذشته ۲۰۱۷ میلادی توانسته بود ۹۰ میلیون دستگاه موبایل و گوشی هوشمند را در بازارهای جهانی عرضه کرده و به فروش برساند که این عدد با شروع سال جاری بیشتر شده و بعنوان ۱۰۰ میلیون دستگاه اعلام و معرفی شد.
 
 ونگ یانگ، معاون مدیرعامل شیائومی به تازگی اعلام کرده با اینکه هنوز دو ماه تا پایان سال جاری میلادی باقی‌ مانده است شیائومی به هدف خود نزدیک و نزدیک‌تر شده، بنابراین قادر خواهد بود زودتر از موعد مقرر هدف فروش ۱۰۰ میلیون گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۸ را محقق کند.  
 
برخی دیگر از تحلیلگران بازار موبایل پیش‌بینی کرده‌اند با توجه به نزدیک شدن به فصل تعطیلات و افزایش خرید محصولات فناوری بعنوان هدیه سال نو، شیائومی قادر خواهد بود حدود ۱۲۰ میلیون دستگاه گوشی هوشمند خود را روانه بازار کرده و به فروش برساند.
 
آنچنان که به نظر می‌رسد این شرکت چینی علاوه بر اینکه در جنگ تجاری میان ایالات متحده و چین و همچنین اتهام جاسوسی دونالد ترامپ کم نیاورده بلکه موفقیت‌های بسیاری را برای تاریخچه و سابقه خود به ارمغان آورده و تمرکز خود را بر روی تمامی بازارهای جهان گذاشته است.
 
پیشتر موسسه تحقیقاتی کانتار برآورد کرده بود ورود شیائومی به بازار اروپا قطعا می‌تواند گام بزرگی برای موفقیت این شرکت چینی در قبضه بازارهای جهانی به شمار بیاید.

​​