فناوری اطلاعات

افتتاحیه نمایشگاه CES 2019 با سخنرانی مدیر فناوری ال جی

دکتر I.P. Park رئیس و مدیر بخش فناوری ال‌جی در سخنرانی افتتاحیه نمایشگاه CES 2019 در مورد خط ‌مشی این نمایشگاه صحبت خواهد کرد. سخنرانی دکتر پارک در ساعت 18:30 دقیقه 7 ژانویه در سالن MGM Park لاس‌وگاس انجام خواهد شد.
دکتر پارک در اولین سخنرانی افتتاحیه ال‌جی در نمایشگاه CES در مورد «هوش مصنوعی برای زندگی بهتر» صحبت می‌کند. او در مورد هوش مصنوعی و چشم‌انداز جدید آن بر پایه تحول، اتصال و فناوری منبع باز صحبت کرده و از اینکه چگونه زندگی مشتریان را عوض خواهد کرد می‌گوید. او همچنین در مورد اینکه چگونه هوش مصنوعی زندگی مشتریان را در خانه، جاده و محل کار بهتر می‌کند صحبت کرده و به اینکه چگونه این فناوری کل زندگی ما را تحت تاثیر خواهد داد اشاره می‌کند. در این سخنرانی در مورد جایگاه ال‌جی و پیشرو بودن این برند به عنوان شرکتی نوآور برای سبک زندگی مدرن نیز صحبت می‌شود.
دکتر پارک به عنوان رئیس و مدیر بخش فناوری ال‌جی، نوآوری در زمینه هوش مصنوعی را به عنوان موتور اصلی پیشرفت ال‌جی می‌شناسد. او با بیش از 30 سال سابقه در زمینه تحقیق و توسعه، رباتیک، ارتباطات و صنایع نرم‌افزاری، به عنوان برترین مدیر فناوری دنیا شناخته می‌شود که توانسته رهبری تیمی را برای ترکیب سخت‌افزارهای قدیمی با فناوری‌های مبتنی بر نرم‌افزار بر عهده بگیرد.
دکتر پارک می‌گوید: نمایشگاه CES 2019 نقطه عطفی در زمینه توسعه هوش مصنوعی و به کارگیری آن در زندگی روزمره کاربران خواهد بود. در نمایشگاه CES من خواهم گفت که در ال‌جی، استراتژی ما بر پایه رسیدن به فرای انتظارات است تا زندگی روزمره کاربران با هوش مصنوعی ارتقا پیدا کند.
آقای Gary Shapiro ، رئیس و مدیرعامل انجمن فناوری‌های مصرفی (CTA) می‌گوید: ال‌جی یکی از قدرتمندترین شرکت‌ها در زمینه هوش مصنوعی بوده که تقریبا همه حوزه‌های مهم فناوری مثل سلامت، کشاورزی، حمل و نقل، مهندسی و غیره را پوشش داده است. ما بسیار مشتاقیم که توانسته ایم میزبان دکتر پارک به عنوان اولین سخنران ال جی در مراسم افتتاحیهCES  باشیم و بی صبرانه منتظریم تا صحبت‌های ایشان در مورد آینده هوش مصنوعی که زندگی، کسب و کار و ارتباطات ما را عوض خواهد کرد را بشنویم.
در نمایشگاه CES 2019 حدود 4500 شرکت فناوری‌های خود را در 20 دسته متفاوت به نمایش میگذارند که قرار است زندگی، کار و حتی سبک بازی کردن ما را تغییر دهند. در این نمایشگاه آخرین فناوری‌های متحول کننده مثل 5G ، هوش مصنوعی، واقعیت مجازی و افزوده، خانه هوشمند، شهر هوشمند، هوش مکانیکی و غیره به نمایش در خواهند آمد.
 

​​