تلفن همراه

باMWC19:‌ دنیای جدید و سه‌بعدی بازی‌های موبایلی در گوشی‌های «آنر»

شرکت «آنر» از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات الکترونیکی در جهان در جریان برگزاری کنگره جهانی تلفن همراه از فناوری جدیدی با نام «گیمینگ+» رونمایی کرد که می‌تواند با سرعت بالاتر و ‌تصاویر باکیفیت‌تر نسل جدید بازی‌های موبایلی را روی گوشی هوشمند «ویو20» اجرا کند.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) این شرکت چینی همچنین توضیح داد دوربین دیجیتالی با فناوری جدید سه‌بعدی «تایم آو فلایت» (ToF) که در این گوشی هوشمند ارایه شده است می‌تواند دنیای واقعیت مجازی را با زندگی روزمره کاربران ادغام کند.

این به‌روزرسانی در حالی صورت گرفته است که شرکت «آنر» به عنوان یک از برندهای زیرمجموعه هوآوی اعلام کرد 1.5 میلیون دستگاه «ویو20» که تاکنون فروخته شده‌اند و در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرند، از هم اکنون می‌توانند بازی‌های موبایلی سه‌بعدی و پیچیده را کاملتر و پیشرفته‌تر مورد استفاده قرار دهند.

«جرج ژائو» مدیر شرکت «آنر» طی سخنرانی خود در کنگره جهانی تلفن همراه گفت در برخی بازارهای جهان هنوز پتانسیل فراوانی برای بازار دستگاه‌های موبایلی مخصوص بازی وجود دارد و شرکت «آنر» تلاش می‌کند از این فرصت استفاده کند.


​​