اپراتورها

یاشار اعتماد در سمینار 5G خاورمیانه و شمال آفریقا کاندیدای دریافت جایزه CXO سال شد

 
یاشار اعتماد، معاون شبکه (CTO) شرکت خدمات ارتباطی رایتل در همایش 5G منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا که از سوی اینفورما در دوبی برگزار می شود کاندیدای دریافت جایزه CXO سال شده و در این همایش سخنرانی خواهد کرد.
 
به گزارش خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این بزرگترین رویداد تلکامی با تمرکز بر 5G است که در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) از سوی اینفورما در شهر دوبی از امروز آغاز به کار کرده و تا 9 آوریل 2019 ادامه خواهد داشت.
 
در نهمین سال برگزاری این همایش، استانداردها، طیف و مقررات شبکه، استراتژی‌های کسب درآمد از 5G، فناوری بلاک چین، اینترنت اشیا، تکامل شبکه و نوآوری و Telco Al مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرند.
بررسی موردی اپراتورهای برتر برای درک چالش‌های پیش رو در منطقه منا از دیگر برنامه‌های این همایش است.
درهمایش 5G MENA 2019 بیش از نیمی از اپراتورهای منطقه و تاثیرگذاران حوزه ICT با تمرکز بر پیشرفت و تجاری سازی شبکه نسل پنجم تلفن همراه شرکت کرده اند.
 
049ccc09-6205-4405-9a1d-719c1ef85c7a.jpg
 
در این همایش که اپراتورهای تلفن همراه کشورهای ترکیه، مراکش، تونس، الجزایر، مصر، عربستان صعودی، امارات متحده عربی، عمان، اردن و کویت حضور یافته اند، از ایران نیز یاشار اعتماد، معاون شبکه شرکت خدمات ارتباطی رایتل درخصوص به روزرسانی شبکه های فعلی جهت پشتیبانی از 5G سخنرانی خواهد کرد. 
 
54648bc2-de38-479e-886f-b065281e1aad.jpg
از سوی دیگر اعتماد بعنوان CXO سال کاندیدای دریافت جایزه از همایش 5G MENA شده، برای رای دادن به یاشار اعتماد تنها کاندیدای ایرانی این رویداد تلکامی اینجا را کلیک کنید.
 

​​