نوکیا و اوراکل برای سازمان‌ها نقشه الکترونیکی پیشرفته ارایه می‌دهند

 

شرکت نوکیا با انتشار بیانیه‌ای خبر از تولید ابزار جدیدی توسط اوراکل داده است که ارتباط میان ابزار سازمانی Oracle Fusion Middleware MapViewer و Nokia Location Platform(NLP) را برقرار می‌سازد.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این لینک موانع میان سیستم ارتقاء نقشه‌های الکترونیکی برحسب نیاز کاربران و همچنین استفاده مشتریان تجاری اوراکل از نقشه‌های مجازی بین‌المللی را برطرف می‌کند. سیستم NLP نوکیا نقشه مربوط به بیش از 200 کشور جهان را ارایه می‌دهد. با ارتقاء این سیستم و برقراری ارتباط آن با ابزارهای اوراکل، نقشه‌های مجازی و اطلاعات تجاری کاربران می‌توانند در یک راستا ارایه شوند و این اطلاعات بر مبنای موقعیت‌های جغرافیایی جهانی ارایه گردند. کاربران اوراکل نیز با استفاده از این ابزار جدید می‌توانند فرصت استفاده از ابزار NLP نوکیا را تحت ابزارهای اوراکل در اختیار بگیرند.

"جیم استِینر"(Jim Steiner) مدیر تولید مرکز فناوری‌های سرور اوراکل گفت: «اوراکل تنها ارایه دهنده سیستم‌های پردازشی است که در سطوح مختلف فناوری قابلیت بهره‌مندی از مزایای نقشه‌های الکترونیکی را ارایه می‌دهد. اوراکل و نوکیا جلسات فنی فراوانی با یکدیگر برقرار کرده‌اند تا با شناسایی نیازهای تجاری بتوانند بهترین خدمات را در این زمینه ارایه دهند».

او در ادامه توضیح داد: «هم‌اکنون تعداد کمی از شرکت‌های فناوری قابلیت ارایه همزمان نقشه‌ها و سیستم‌های اطلاعاتی را دارند تا از این طریق بتوان راهکارهای سازمانی را در راستای سیستم‌های مکان‌نمای جغرافیایی تکامل داد و ارایه کرد. نوکیا تنها عرضه کننده سرویس‌های ارایه دهند نقشه‌های اطلاعات و خدمات آنلاین نقشه است که می‌تواند این سرویس‌ها را در اختیار مشتریان تجاری ما بگذارد».


URL: https://www.ictna.ir/id/050781/

Code: 050781