با حضور و حمایت ایرانسل ششمین جشنواره ونمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال آغاز به کار کرد

 

ششمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال به عنوان بزرگترین رویداد فرهنگی حوزه دیجیتال درکشور با حضور و حمایت ایرانسل به عنوان تنها اپراتور حامی این جشنواره به صورت رسمی افتتاح شد.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)،‌ظهرامروز و با حضوردکتر سید محمد حسینی وزیرفرهنگ وارشاد اسلامی، ششمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال در با برپایی 400 غرفه در 10 بخش جشنواره ای و نمایشگاهی در مصلی تهران آغاز به کار کرد.

ایرانسل نیز به عنوان تنها اپراتورحامی این جشنواره به معرفی و ارائه خدمات متنوعی از جمله پیشخوان ایرانسل، ویترین و پیشواز ایرانسل ، اینترنتEDGE ، GPRS ایرانسل و همچنین وایمکس ایرانسل پرداخته و تامین اینترنت کل نمایشگاه را نیز بر عهده گرفته است.

شرکت کنندگان در این جشنواره در بخش های مختلفی از جمله پایگاههای اینترنتی و رسانه های برخط، نرم افزارهای رسانه ای، نرم افزار های تلفن همراه، بازی های رایانه ای، هنرهای دیجیتال، بین الملل، مراکزفرهنگی دیجیتال،تولیدات رسانه های دیجیتال دانش آموزی،پژوهش و ایده های رسانه های دیجیتال و تولیدملی،حمایت از کار وسرمایه ایرانی به رقابت خواهند پرداخت.

در بخش نمایشگاهی نیز عرضه کنندگان محصولات و خدمات دیجیتال در10 بخش رسانه های برخط اینترنتی، نشر دیجیتال، نرم افزارهای تلفن همراه، فناوری و هنرهای دیجیتال، دانش دیجیتال، فرصت ها و تهدیدها ومسابقات و سرگرمی ها به نمایش آخرین دستاوردهای خود می پردازند.

برگزارکنندگان این جشنواره به برگزیدگان هر بخش نشان عالی سرآمد، نشان زرین سرآمد، نشان بلورین سرآمد، نشان سیمین سرآمد، نشان برتر سرآمد و لوح تقدیر سرآمد اعطا خواهند کرد و پیش بینی ها حاکی از آن است که امسال 2 میلیون نفر از این نمایشگاه دیدن کنند.

همچنین در ایام برگزاری این نمایشگاه بزرگترین دیوار و فرش هوشمند و همچنین شبیه‌ساز سر انسان برای نخستین بار رونمایی می‌شود.


URL: https://www.ictna.ir/id/050851/

Code: 050851