اظهارات بزرگیان در خصوص لزوم تشریح خدمات مثبت رایتل

 

معاون نوسازی و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری معتقد است: تببین خدمات رایتل باید به خوبی انجام پذیرد چراکه زیر توسعه تکنولوژی نسل سوم تلفن همراه منشاء خدمات بسیار زیادی در کشور خواهد بود.
 
احمد بزرگیان اظهار کرد: مسوولان رایتل باید به تشریح خدمات مثبت و امکاناتی که نسل سوم تلفن همراه در اختیار مردم قرار می‌دهند به ویژه نزد چهره‌های تاثیرگذار و با نفوذ جامعه بپردازند.
 
وی با یادآوری برخی مقاومت‌ها در دوره راه اندازی سرویس ام. ام. اس تصریح کرد: چند سال پیش و در دوره راه‌اندازی این سرویس نیز برخی مقاومت‌ها از سوی برخی نهادها صورت می گرفت.
 
بزرگیان در مورد ویژگی‌های خاص رایتل عنوان کرد: نسل سوم ارتباطات دارای خدمات ویژه‌ای است که نمی توان در شرایط امروز جهان از آن چشم پوشی کرد، خدمات ویژه این نسل از تلفن همراه میتواند در جراحی‌ها برای پزشکان، در امدادرسانی های ویژه، در کنترل و نظارت والدین و مدیران و مسوولین کشور و موارد بسیار متعدد دیگر موثر باشد.
 
معاون نوسازی و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری با بیان اینکه ما در بخش فرهنگی هم باید کار بیشتر و هم سرمایه‌گذاری بیشتر کنیم گفت: رایتل باید پیش و همگام با توسعه شبکه، پیش‌نویس‌های فرهنگی نیز آماده و اجرایی کند.

URL: https://www.ictna.ir/id/053502/

Code: 053502