Galaxy S IV با قابلیت تشخیص جهت حرکت چشم‌ها

 

بزرگترین تحول آتی سامسونگ در دنیای تلفن‌های همراه که Galaxy S IV نام دارد، مجهز به فناوری ویژه‌ای خواهد بود که می‌تواند جهت حرکت چشم‌ها را تشخیص دهد.
 
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این گوشی هوشمند که تا کمتر از 10 روز دیگر به صورت رسمی معرفی می‌شود بر نسل جدید نرم‌افزارها تمرکز دارد و با قابلیت تشخیص جهت حرکت چشم کاربر می‌تواند مشخص کند که چه زمانی به صورت خودکار صفحه مورد نظر شما را با بالا حرکت دهد. 
یکی از کارمندان سامسونگ که نخواست نامش فاش شود در این خصوص توضیح داد زمانی که کاربر مشغول مطالعه یک مقاله روی Galaxy S IV است و چشمان آن به خطوط پایانی صفحه می‌رسد، گوشی به صورت خودکار صفحه را به سمت بالا حرکت می‌دهد تا ادامه متن نمایان شود.
این منبع آگاه به طور دقیق توضیح نداد که سامسونگ برای این اتفاق از چه قابلیتی بهره برده است. اما اعلام کرد که سامسونگ Galaxy S IV را همراه با این توانایی به دست کاربران می‌رساند. 
قرار است گوشی هوشمند Galaxy S IV سامسونگ در تاریخ 14 مارس یعنی کمتر از 10 روز دیگر در مراسمی که در شهر نیویورک آمریکا برگزار می‌شود، به صورت رسمی معرفی شود.
 

 


URL: https://www.ictna.ir/id/054033/

Code: 054033