چطور محصولات اپل را بعد از لغو تحریم، ارزان تر بخریم؟

خبرآنلاین نوشت: با انتشار خبر لغو تحریم برخی محصولات و سرویس های کامپیوتری و موبایل توسط امریکا، مردم علاقمندند تا آیفون و آی پد ارزان قیمت بخرند.
 

از آنجایی که خرید محصولات اپل به طریق شخصی توسط ایرانیان در آینده در فروشگاههای اپل مهیا خواهد بود، به همین خاطر کاربران خبرآنلاین از طریق کامنت از ما پرسیده و بدنبال راه حلی هستند تا بتوانند با حذف سود جویان بازار، این محصولات را ارزان تر بخرند.

در اینجا ما به ارائه راه حل می پردازیم :

اول اینکه فروشگاههای اپل در کشورهای همسایه دایر بوده و بدلیل یکسان بودن قیمت محصولات اپل در همه فروشگاهای این کمپانی می توانید به قیمت مناسب این محصول را تهیه کنید.

کشورهایی مانند ارمنستان، ترکیه ، دبی، قطر، کویت عربستان و .... به طور رسمی دارای فروشگاه اپل بوده و بعد از لغو تحریم موظفند به کاربران ایرانی خدمات دهند.

بنابراین با خرید بلیط یک روزه و رفت و برگشت به کشور مورد نظر، گوشی آیفون و لپ تاپ اپل و ... برای شما ارزان تر تمام خواهد شد.

حتی می توانید یک سفر را برای خرید چند محصول انجام داده تا قیمت تمام شده برای شما ارزان تر در بیاید.

این فروشگاهها به صورت دوره ای نیز محصولات خود را حراج کرده و تحت عنوان فروش ویژه special offer  ارزان تر از قیمت رسمی می فروشند.

گفتنی است لپ تاپ های جدید اپل در بازار ایران بیش از 8 میلیون تومان به فروش می رود که با رفتن به فروشگاه اپل در بیرون از ایران و خرید این محصول ، همچنان قیمت نهایی برای شما ارزان تر از فروشگاههای داخلی، تمام خواهد شد.

لینک فروشگاههای اپل در کشورهای همسایه:

ارمنستان

دبی

عربستان

لیست فروشگااهای اپل در سراسر جهان را اینجا ببینید.


URL: https://www.ictna.ir/id/055423/

Code: 055423