مدیریت حساب وایمکس ایرانسل از طریق پیامک و ایمیل ممکن شد

کاربران اینترنت وایمکس ایرانسل از این پس می‌توانند با ارسال کدهای در نظرگرفته شده از خط ایرانسل خود به شماره ۷۰۷۵، از جزئیات حساب وایمکس خود مطلع شوند.
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، کاربرانی که مایل به دریافت اطلاعات حساب خود از طریق پیامک هستند، می‌توانند با ارسال شناسه وایمکس و کد مورد نظر خود به شماره ۷۰۷۵ اطلاعات مورد نظر خود را دریافت کنند.
کد شماره ۱ جهت اطلاع از وضعیت سرویس، کد شماره ۲ جهت اطلاع از جزئیات طرح تعرفه، کد شماره ۳ جهت اطلاع از جزئیات شماره پیگیری، کد شماره ۴ جهت اطلاع از جزئیات حساب اصلی، کد شماره ۵ جهت اطلاع از جزئیات بسته افزایشی مدت دار، کد شماره ۶ جهت اطلاع از جزئیات نوع سرویس، کد شماره ۷ جهت اطلاع از جزئیات مصرف، کد شماره ۸ جهت اطلاع از رمز عبور، کد شماره ۹ جهت اطلاع از روش های پرداخت، کد شماره ۱۰ جهت اطلاع از جزئیات مبلغ قابل پرداخت و کد شماره ۱۱ جهت اطلاع از جزئیات بسته ترافیک ماهانه در نظر گرفته شده است که پس از ارسال، اطلاعات درخواستی از طریق پیامک و ایمیل برای مشترک ارسال می‌شود.
کاربران وایمکس ایرانسل می‌توانند به منظور حفاظت از اطلاعات شخصی، تنها با خط ایرانسلی که آن را در مرحله ثبت نام وارد کرده‌اند نسبت به درخواست اطلاعات اقدام کنند تا مشکلی از جهت امنیت اطلاعات‌شان بوجود نیاید.
ثبت نام وایمکس ایرانسل از طریق وب‌سایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir، فروشندگان مجاز منتخب و مراکز خدمات ایرانسل امکان‌پذیر است.
پرداخت هزینه اشتراک وایمکس ایرانسل نیز از طریق پرداخت اینترنتی به وسیله سیستم کنترل حساب اینترنتی (e-Care)، خرید کارت شارژ و بارگذاری اینترنتی، خرید کارت شارژ و بارگذاری از طریق سیم کارت ایرانسل، خرید کارت شارژ و بارگذاری از طریق سرویس ارسال شارژ با شماره گیری کد دستوری، پرداخت تلفنی با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و یا مراجعه به شعب بانک‌های عامل امکان‌پذیر است.
 

URL: https://www.ictna.ir/id/055536/

Code: 055536