لومیای دوسیمکارته می‌آید

در گزارش جدید مرکز خبری @evleaks اعلام شده است که نوکیا قصد دارد نسخه دو سیم‌کارته از گوشی هوشمند Moneypenny مجهز به سیستم‌عامل ویندوز فون را روانه بازار کند.
 
 
منابع آگاه طی هفته‌های اخیر اعلام کردند که شرکت نوکیا در حال کار کردن روی گوشی هوشمند جدیدی است که با نام Moneypenny شناخته می‌شود. اما مرکز خبری @evleaks به تازگی توضیح داده است که نوکیا قصد دارد دستگاه یاد شده را با قابلیت پشتیبانی همزمان از دو سیم‌کارت روانه بازار کند.
 
به گزارش فارس به نقل از جی‌اس‌ام آرنا، در گزارش جدید این مرکز خبری اعلام شده است که نوکیا قصد دارد نسخه دو سیم‌کارته از گوشی هوشمند Moneypenny مجهز به سیستم‌عامل ویندوز فون را روانه بازار کند.
 
گوشی Moneypenny نوکیا به همراه گوشی Goldfinger نخستین گوشی‌های هوشمندی محسوب می‌شوند که همراه با سیستم‌عامل WP 8.1 Blue به دست کاربران می‌رسند.
 
این طور به نظر می‌رسد که نسخه جدید سیستم‌عامل ویندوز فون با قابلیت پشتیبانی همزمان از دو سیم‌کارت روانه بازار می‌شود و این امر به نوکیا امکان می‌دهد در بازارهای نوظهور رقابت موفق‌تری داشته باشد. زیرا در این بازارها سیم‌کارت ثانویه به عنوان یک قابلیت اجباری توسط عموم کاربران مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 
اگر شایعات اولیه درست باشند، سیستم‌عامل WP 8.1 Blue یک مرکز اطلاع‌رسانی ویژه دارد، به صورت ساده‌تر امکان اجرای همزمان چند برنامه را فراهم می‌کند و سیستم کمک‌رسانی صوتی موسوم به Cortana دارد که مانند سیستم Siri اپل عمل می‌کند.
 
هنوز زمان دقیق عرضه گوشی هوشمند Moneypenny مشخص نشده است. اما مایکروسافت پیش‌بینی کرده است که پلتفورم WP 8.1 Blue را اوایل سال 2014 میلادی روانه بازار کند. با این وجود کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که این محصول در نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرفی CES 2014 یا در کنگره جهانی تلفن همراه MWC 2014 در معرض دید عموم قرار گیرد.

URL: https://www.ictna.ir/id/059148/

Code: 059148