مدیرعامل Qualcomm عوض شد

شرکت Qualcomm به عنوان بزرگترین تولیدکننده پردازنده‌های موبایلی در جهان اعلام کرد که دکتر "پائول ای. جاکوبز"(Paul E. Jacobs) مارس آینده از سمَت خود کناره‌گیری می‌کند و این شرکت با مدیریت جدید به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد.
 
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، با انتشار این خبر "استیو مولنکوف"(Steve Mollenkopf) رئیس این شرکت به عنوان مدیر عملیاتی Qualcomm و عضو هیئت مدیره این شرکت برگزیده شد.
 
در خبرهای منتشر شده همچنین اعلام شد که نام مولِنکوف از لیست کاندیداهای احتمالی برای مدیرعاملی مایکروسافت خارج شده است. پیش از این اعلام شده بود که مولِنکوف یکی از جانشین‌های احتمالی برای "استیو بالمر" محسوب می‌شود که هم‌اکنون با انتصاب وی به عنوان مدیرعامل شرکت Qualcomm این احتمال به طور کامل از بین رفته است.
 
بر اساس بیانیه رسمی منتشر شده از سوی شرکت Qualcomm، دکتر جاکوبز در تاریخ 4 مارس 2014 پست مدیرعاملی این شرکت بزرگ تراشه‌ساز را کنار می‌گذارد و پس از آن به فرآیند توسعه فناوری‌های جدید و فرصت‌های بلندمدت در این شرکت کمک می‌کند.
 
لازم به ذکر است که مولِنکوف برای مدت 20 سال با شرکت Qualcomm همکاری داشته و پست‌های مدیریتی فراوانی را در این شرکت به عهده داشته است.

URL: https://www.ictna.ir/id/059556/

Code: 059556