مدیرعامل شرکت ارتباطات ثابت از فعال بودن ۱۰۰میلیون سیم‌کارت تلفن همراه در کشور خبرداد

منبع: ایسنا
مدیرعامل شرکت ارتباطات ثابت ایران گفت: بیش از 100 میلیون سیم‌کارت تلفن همراه در کشور فعال است که روزانه میلیون‌ها مکالمه از این طریق انجام می شود.
 
 
"علی کارگزار" در مراسم تقدیر و معارفه مدیرعامل سابق و جدید شرکت خابرات استان کرمان اظهار کرد: همه ما در هر جایی که کار می‌کنیم و مسوولیت داریم، خوب است در انتهایی که مسوولیت را واگذار می کنیم خودمان را مورد سنجش قرار دهیم و ببینیم چکار کرده‌ایم که عمل ما پاداش ماندگار و یا کیفر در پی خواهد داشت.
 
وی افزود: خدمت به مردم و به ویژه مردم شهیدپرور ایران بالاترین کاری است که می توانیم در عمرمان انجام دهیم.
 
کارگزار ادامه داد: پیامبر اعظم(ص) می فرماید" کسی که نیاز برادر مومن خود را برطرف کند ثواب 9 هزار سال عبادت را برایش می نویسند" و این امر جایگاه بالای خدمت به مردم را نشان می‌دهد.
 
وی بیان کرد: در شرکتی خدمت می‌کنیم که تمام خدمات ما به صورت مستقیم با اقشار مختلف جامعه در ارتباط است و آقای غرضی در دوره وزارت ارتباطات یک رنج زودگذر را برای ورود تلفن همراه به کشور تحمل کرد و امروز ما از این امکانات استفاده می کنیم.
 
کارگزار اظهار کرد: در حال حاضر بیش از 100 میلیون سیم‌کارت در کشور فعال است و هر روز میلیون‌ها مکالمه در حال انجام و بخش عظیمی از مشکلات جامعه را حل کرده است.
 
وی ادامه داد: امکانات تلفن همراه صرفه‌جویی در حوزه انرژی و وقت مردم را ذخیره کرده و از بسیاری مسائل ناگواری که ممکن بود اتفاق بیفتد، با یک تماس از این طریق جلوگیری شده است.

URL: https://www.ictna.ir/id/059607/

Code: 059607