51 درصد ایمیل‌ها در دستگاه‌های موبایلی باز می‌شوند

مرکز تحقیقاتی Litmus در یک بررسی جدید به این نتیجه رسیده است که این روزها بیشتر ایمیل‌ها در دستگاه‌های موبایلی باز می‌شود و به طور دقیق می‌تواند گفت کاربران در 51 درصد موارد پست الکترونیکی خود را روی دستگاه‌های موبایلی باز می‌کنند و در بقیه مواقع سراغ رایانه‌ها می‌روند.
 
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این بررسی نشان داده است که بیشترین پست‌های الکترونیکی در سیستم‌عامل اندروید باز می‌شود و در بیشتر نقاط جهان بالاترین محبوبیت را برای انجام فعالیت‌های اینترنتی دارد.
 
مرکز Litmus برای به دست آوردن این نتایج 321 میلیون پست الکترونیکی باز شده را بر اساس اطلاعات جمع‌آوری شده از سراسر جهان مورد تحلیل قرار داده است.
 
"جاستین جردن"( Justine Jordan) مدیر بازاریابی مرکز Litmus گفت: «در اکتر 2013 مشخص شد که 48 درصد پست‌های الکترونیکی در دستگاه‌های موبایلی باز می‌شوند و بررسی کنونی رشد 3 درصدی در این زمینه را نشان می‌دهد».
 
او در ادامه توضیح داد: «در حال حاضر 31 درصد ایمیل‌ها در رایانه‌های رومیزی باز می‌شوند و این در حالی است که پست‌های الکترونیکی مبتنی بر وب هم 18 درصد این بازار را در اختیار دارند. این طور که به نظر می‌رسد، با پایان یافتن هر سال میلادی میزان محبوبیت دستگاه‌های موبایلی برای فعالیت‌های اینترنتی افزایش میابد. این فرآیند یکی از عواملی است که به خوبی نشان می‌دهد دستگاه‌ها و ابزارهای موبایلی تا چه اندازه نزد کاربران محبوب شده‌اند».
 
در نوامبر 2012 تنها 24 درصد پست‌های الکترونیکی در دستگاه‌های موبایلی باز می‌شد که این رقم هم‌اکنون به 51 درصد رسیده است. در مقابل، در نوامبر سال 2012 میلادی 29 درصد پست‌های الکترونیکی مبتنی بر وب باز می‌شدند که این رقم هم‌اکنون 18 درصد محاسبه شده است.
 

URL: https://www.ictna.ir/id/060319/

Code: 060319