نوکیا گوشی‌های خود را به سازمان‌ها قرض می‌دهد

شرکت نوکیا با اجرای طرح جدید گوشی‌های هوشمند خود را به کسب‌وکارها و سازمان‌های بریتانیایی قرض می‌دهد تا آن را امتحان کنند و از قابلیت‌های آن مطلع شوند.
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، با توجه به اینکه هم‌اکنون بیشتر سازمان‌ها مبتنی بر ابزارها و نرم‌افزارهای مایکروسافت فعالیت‌های خود را انجام می‌دهند، شرکت نوکیا بر این باور است که ورود گوشی‌های هوشمند مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز فون به فضاهای کاری و سازمانی می‌تواند رضایت بیشتری کارمندان و مدیران را باعث شود.
"آدریان ویلیامز"(Adrian Williams) مدیر فروش محصولات نوکیا در بریتانیا و ایرلند گفت: «سری محصولات Lumia نوکیا یک گزینه مناسب برای کسب‌وکارها محسوب می‌شود و می‌تواند استراتژی‌های موبایلی سازمان‌ها را در روش‌های ارزان و کم‌هزینه به نتیجه برساند».
او در ادامه توضیح داد: «هر گوشی می‌تواند به ابزارهای SharePoint، Lync، SkyDrive، Outlook و Office در رایانه شخصی کارمندان متصل شود. بنابراین کارمندان می‌توانند فعالیت‌های سازمانی خود را در گوشی هوشمند دنبال کنند».
شرکت نوکیا اعلام کرد که طی 12 ماه گذشته بازار B2B خود را در منطقه بریتانیا از 6 درصد به 12 درصد رسانده و فروش گوشی‌های هوشمند آن طی فصل گذشته در این منطقه 30 درصد بیشتر شده است.

URL: https://www.ictna.ir/id/060606/

Code: 060606