فهرست گوشی‌های کیت کت‌خور سامسونگ منتشر شد

منبع: ایسنا
شرکت سامسونگ فهرست گوشیهایی را که به‌روزرسانی اندروید 4.4 کیت کت را دریافت خواهند کرد، منتشر کرد.
 
 
نکته قابل توجه در این فهرست عدم حضور گالکسی S3 ( پرچمدار سامسونگ در سال 2012) در این فهرست است.
 
براساس اعلام شرکت سامسونگ گوشیهایی که اندروید کیت کت را دریافت خواهند کرد شامل گالکسی نوت 3، گالکسی اس 4، گالکسی اس 4 اکتیو، گالکسی اس 4 مینی، گالکسی اس 4 زوم، گالکسی نوت 2، گالکسی نوت 10.1(نسخه 2014)، گالکسی نوت 10.1، گالکسی نوت 8، گالکسی تب3 هشت اینچی، گالکسی تب3 هفت اینیچ، گالکسی تب سه 10 اینچی، گالکسی مگا 6.3، گالکسی مگا 5.8، گالکسی گراند، گالکسی اکسپرس 2 هستند.
 
نکته جالب توجه دیگر در این فهرست این است که گالکسی اس 3 در شرایطی از این فهرست جا مانده که فبلت مشابه آن یعنی نوت 2 در این فهرست قرار گرفته است.
 
ظاهرا دلیل عدم عرضه اندروید کیت کت به گالکسی اس 3 از سوی سامسونگ مقدار رم آن که یک گیگابایت است، اعلام شده است. اما این مساله نمی‌تواند تنها دلیل این امر باشد زیرا گالکسی گراند که در این فهرست قرار دارد، از رم یک گیگابایتی برخوردار است.
 
به علاوه اندروید کیت کت برای دستگاه‌های دارای رم 512 مگابایتی بهینه سازی شده است و نسبت به اندروید آبنبات پاستیلی به حافظه کمتری احتیاج دارد.
 
همچنین نسخه گالکسی اس 3 برای آمریکا اندروید کیت کت را دریافت خواهد کرد اگرچه این گوشی از رم دو گیگابایتی برخوردار است.
 
اما دلیل این مساله هرچه باشد پرچمدار سونی در سال 2012 همانند اچ.تی.سی ONE X روی اندروید آبنبات پاستیلی باقی خواهد ماند و کاربران این گوشیها برای ارتقای آن باید سراغ رمهای غیر رسمی بروند.

URL: https://www.ictna.ir/id/061045/

Code: 061045