قیمت پیامک، MMS و اینترنت همراه اول هم تغییر می‌کند؟

منبع: ایسنا
تغییراتی که در تعرفه تلفن‌های همراه اپراتور اول ایجاد شده تنها به هزینه‌های مربوط به مکالمه مربوط می‌شود.
 
 
طبق مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شرکت مخابرات ایران و اپراتور اول ارتباطی کشور، مکلف شده‌اند نظام محاسبه تعرفه خود را از پالس به دقیقه تبدیل کنند.
 
بر همین اساس تغییراتی در تعرفه‌های تلفن ثابت و سیم‌کارتهای همراه اول ایجاد شده که از شب گذشته این تعرفه‌ها اجرایی شده است. در این میان برای بسیاری از مشترکان این سوال وجود دارد که به دنبال تغییر تعرفه‌ها هزینه‌های مربوط به سرویس‌هایی مانند پیام کوتاه، MMS و یا اینترنت همراه اول نیز تغییر خواهد کرد؟!
 
توضیحات مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار گویای آن است که تغییرات اعمال شده تنها به هزینه مکالمه محدود می‌شود و در حال حاضر هیچ تغییری بر روی قیمت و تعرفه این سرویس‌ها اعمال نشده است.
 
البته وحید صدوقی این را هم گفته است که پس از این‌که تغییر در شیوه‌ی محاسبه قبوض همراه اول اعلام شد، برداشت عده‌ای این بود که ما به دنبال افزایش تعرفه‌ها هستیم. اما در حال حاضر ما به دنبال آن هستیم که در مرحله‌ی اول تمام قیمت‌ها را در کشور یکسان کنیم. اما براساس مصوبه‌ی سازمان تنظیم مقررات ارتباطات در آینده این امکان برای ما مهیاست که تعرفه‌های خود را در زمینه‌ی سیم‌کارت‌های دائمی تا سقف 599 ریال و در سیم کارتهای اعتباری تا 899 ریال افزایش دهیم به همین دلیل این احتمال وجود دارد که در آینده یکبار دیگر تغییر تعرفه‌ها را داشته باشیم.

URL: https://www.ictna.ir/id/061759/

Code: 061759