فوراسکوئر متحول می‌شود

منبع: Fars News

شبکه اجتماعی همراه foursquare قرار است دچار تحولاتی تازه شود و از جمله برای استفاده از قابلیت ثبت موقعیت مکانی آن از برنامه همراه تازه‌ای استفاده خواهد شد.

به نقل از اینفورمیشن ویک، این برنامه که Swarm نام دارد برای ثبت موقعیت مکانی کاربران در اماکن عمومی که در آن حضور یافته‌اند شامل رستوران‌ها، سینماها و .... به کار گرفته خواهد شد.
 
برنامه متحول شده Foursquare نیز به گونه‌ای طراحی شده که بتواند با سایت Yelp که برای دریافت نقدها و دیدگاه‌های کاربران مورد استفاده قرار می‌گیرد، رقابت کند. البته برنامه همراه Yelp به طور عمده بر روی انعکاس دیدگاه‌های محلی متمرکز خواهد بود. 
 
بنابراین اگر کاربران بخواهند صرفا از موقعیت مکانی دیگر کاربران مطلع شوند باید از Swarm استفاده کنند و اگر بخواهند نقد و نظر خود را در مورد آن مکان منعکس کنند می‌توانند از Foursquare بهره بگیرند. Foursquare امیدوار است که این اقدام باعث هدفمندتر شدن استفاده از برنامه یاد شده  شود.
 
این شرکت همچنین در تلاش برای افزودن قابلیت‌های جدید به برنامه خود است و از جمله با همکاری توییتر قصد دارد مشاهده توییت‌های ارسالی کاربران نزدیک به هر فرد را بر روی این برنامه ممکن کند، حتی اگر آن فرد کاربران یاد شده را در سایت توییتر دنبال نکند.
 
برنامه Swarm  که استفاده عمومی از آن بر روی سیستم عامل های همراه تا چند هفته دیگر ممکن می‌شود با دو سیستم عامل iOS  و  Android سازگاری دارد.
 

URL: https://www.ictna.ir/id/062026/

Code: 062026