فراخوان شرکت در نخستین جشنواره کارآفرینی پل

نخستین «جشنواره کارآفرینی پل»  با هدف شناسایی صاحبان ایده و کسب و کارهای نو و  در جهت حمایت از کارآفرینان و نخبگان کشور برگزار میشود.
 
علی زواشکیانی دبیر این جشنواره با اعلام  شش رشته ICTو   IT  , طراحی و تولید، پزشکی و بیوتکنولوژی، متالوژی و نانوتکنولوژی  و موارد دیگر ( هنر مدیریت و ...) از صاحبان ایده، نخبگان و دانشجویان سراسر کشور دعوت کرد با ارسال یک فیلم یک دقیقهای به زبان انگلیسی  در این جشنواره شرکت کنند.
 
این جشنواره توسط انجمن بین المللی مدیران ایرانی (i-aim) و با همکاری گسترده ی فعالان و خبرگان عرصه ی کارآفرینی برگزار خواهد شد.
 
دبیر نخستین جشواره پل گفت : تمام کسانی که ایدههای نوآورانهای در رشتههای مورد نظر جشنواره را دارند میتوانند از امروز تا ۳۰ بهمنماه ۱۳۹۳ طرحهای خود را در سایت جشنواره http://i-aim.org/ibridge بارگذاری کنند. آثار تا ۲۰ اسفندماه جاری توسط منتخبی از کارآفرینان صاحبنام و متخصصان عرصههای مختلف تکنولوژی ارزیابی شده و نفرات برتر انتخاب میشوند.
 
به گفته وی حداقل۱۰ طرح برگزیده اول هزینه کامل شرکت در همایش آیبریج ۲۰۱۵  شامل بلیت رفت و برگشت، اقامت، ثبت نام در همایش و معرفی نامه به سفارت آلمان را دریافت میکنند. همچنین به بیش از ۱۰۰ طرح برگزیده بعدی نیز کمک هزینه حضور در همایش آیبریج شامل بلیت رفت و برگشت، ثبت نام در همایش ومعرفی به سفارت آلمان اعطا میشود.
به گفته زواشکیانی داشتن یک موضوع جدید و خلاقانه ( حتی در حد ایده و یا مراحل اولیه اجرا در یک استارتاپ) ، ارایه مناسب و حرفهای و رعایت اصول ارایه، بیان مناسب به زبان انگلیسی و زمانبندی از جمله ملاکهای انتخاب آثار برتر است.
رویداد iBRIDGES خرداد ماه امسال برای دومین سال متوالی و طی سه روز در برلین برگزار میشود و گروهی از مشهورترین صاحبان کسب وکارهای نو و سرمایهگذاران ریسکپذیر و مدیران ارشد شرکتها از کشورهای ایران، آلمان و آمریکا در آن به سخنرانی و تبادل نظر میپردازند
سال گذشته این رویداد تحت عنوان BRIDGE در دانشگاه برکلی آمریکا برگزار شد که مورد استقبال گسترده کارآفرینان ایرانی و آمریکایی قرار گرفت.
علاقهمندان برای شرکت در جشنواره پل و کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به سایت http://i-aim.org/ibridge  مراجعه کنند.
 
 
 
 
 

URL: https://www.ictna.ir/id/066762/

Code: 066762