با MWC 2015: رونمایی از هدست واقعیت مجازی سامسونگ

منبع: فارس
شرکت سامسونگ الکترونیکس در کنگره جهانی موبایل MWC 2015 از هدست واقعیت مجازی برای گوشی‌های جدید S6 و S6 Edge رونمایی کرد. سامسونگ Gear VR توسط شرکت اوکولوس (Oculus) طراحی شده و فرصت تجربه واقعیت مجازی را به کاربران می‌دهد.
 
                                     
 
کاربران می‌توانند با یک صفحه نمایشگر 5.1 اینچی سوپرآمولد (Super AMOLED) که برای S6 و S6 Edge بهینه‌سازی شده، فیلم‌های سینمایی با کیفیت بالا، برنامه‌های تلویزیونی، عکس و ... تماشا کنند. این دستگاه، میدان دید کاربران را وسیع‌تر کرده تا بتوانند تصاویر را واقعی‌تر مشاهده کنند.
 
کاهش 15 درصدی اندازه Gear VR، آن را به ابزار پوشیدنی راحت­تری تبدیل کرده است که باتری با دوام‌تری نیز دارد. بندهای آن که با در نظر گرفتن ارگونومی بدن، دوباره طراحی شده‌اند، توازن وزن بیشتری برقرار می‌کنند و به کمک تهویه مکانیکی نیز می‌توان به مدت طولانی‌تری با آن کار کرد.
 
در این مدل، قدرت محاسباتی و کیفیت گرافیکی  Gear VR ارتقا‌ یافته است.
 
نسل جدید Gear VR از طریق یک پورت USB، شارژ می‌شود و مدت ­زمان استفاده از دستگاه را افزایش دهد.
 
مجموعه‌ای از محتوای مناسب برای Gear VR هم‌اکنون بر روی فروشگاه اوکولوس در دسترس است. کاربران گزینه‌های فراوانی از محتوای واقعیت مجازی بهینه‌سازی و بومی‌سازی شده را در اختیار خواهند داشت که توسط تولید‌کنندگان برتر تولید و در دسترس کاربران قرار گرفته که شامل بازی‌های واقعیت مجازی و 360 درجه هستند.

URL: https://www.ictna.ir/id/068049/

Code: 068049