فروشگاه جدید آمازون برای ابزارهای مبتنی بر فضای ابری

شرکت آمازون از راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی جدید برای عرضه ابزارهای کاربردی مخصوص خدمات پردازش ابری خود خبر داد.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، فروشگاه اینترنتیAWS Marketplace  مخصوص ابزارهای کاربردی مبتنی بر رایانه‌های رومیزی در آغاز فعالیت خود بیش از 100 نرم‌افزار را در زمینه‌های ابزارهای هوشمند تجاری، همکاری‌های سازمانی، تولید، مدیریت ارتباط با مشتری، طراحی، توسعه وب و امنیت در خود جا داده است.

ابزارهای محبوب از جمله Office مایکروسافت، IMSI/Design TurboCAD، Visual Studio مایکروسافت، Eclipse IDE و CorelDRAW X7 از طریق اشتراک‌های ماهانه قابل دسترسی هستند و برخی دیگر از ابزارها را می‌توان به صورت دایمی خریداری کرد.

این ابزارها می‌توانند مبتنی بر پلتفورم Amazon WorkSpaces به عنوان سرویس مدیریت زیرساخت‌ رایانه‌های مجازی این شرکت مورد استفاده قرار گیرند.

پلتفورم WorkSpaces که سال گذشته عرضه شد، به کسب و کارها امکان می‌دهد تا دستکاپ‌های مجازی را برای هر یک از کارمندان خود به وجود آورند و از این طریق میزان دسترسی آنها به شبکه و مجوزهای نرم‌افزاری برای هر کاربر درون‌سازمانی را کنترل کنند.

آمازون با عرضه ابزار جدید خود موسوم به WorkSpaces Application Manager (WAM) مدیریت داده‌ها، مجوزهای نرم‌افزاری و سیستم‌های مبتنی بر فضای ابری را برای سازمان‌ها آسان می‌کند.


URL: https://www.ictna.ir/id/068896/

Code: 068896