پیش‌فروش 6S و 6S Plus سه هفته دیگر آغاز می‌شود

از هم‌اکنون تا زمان معرفی رسمی دو گوشی هوشمند آیفون 6S و 6S Plus مدت کوتاهی باقیمانده است و در همین فرصت اندک مراکز خبری سعی کرده‌اند آخرین اخبار مرتبط را منتشر کنند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، شرکت اپل طی چند سال گذشته کنفرانس سالانه خود را در هفته نخست سپتامبر برگذار کرد و به همین خاطر ماه سپتامبر برای علاقمندان به محصولات اپل اهمیت فراوان دارد.

این روزها تعداد بیشتری از منابع آگاه و مراکز خبری به مراسم امسال اپل توجه کرده‌اند و امروز اخبار مرتبط از سوی یک شرکت مخابراتی فرانسوی منتشر شد.

کارمندان این شرکت مخابراتی به صورت تصادفی اطلاعاتی را منتشر کردند که نشان می‌دهد دو گوشی هوشمند 6S و 6S Plus به زودی وارد بازار می‌شوند پیش‌فروش آنها از تاریخ 11 سپتامبر یعنی کمتر از سه هفته دیگر آغاز می‌شود.

شرکت اپل همواره برنامه قبلی خود را برای معرفی محصولات جدید دنبال می‌شود و به همین خاطر پیش‌بینی می‌شود در مراسم امسال که در تاریخ 9 سپتامبر برگزار می‌شود، محصولات جدید معرفی شوند.

شرکت اپل همچنین در نظر دارد از تاریخ 18 سپتامبر این دو گوشی هوشمند جدید را در برخی کشورها عرضه کند که این اتفاق هم طبق روال سال‌های قبل دنبال می‌شود.

لازم به ذکر است که این تاریخ‌ها طی چند هفته قبل هم اعلام شده بود و سایت اینترنتی شرکت مخابراتی فرانسوی هم‌اکنون آنها را تایید کرده است. آیفون‌های جدید دوربین دیجیتالی 12 مگاپیکسلی دارند، برای آنها مدل جدید پردازنده A9 SoC در نظر گرفته شده است، شامل رم 2 گیگابایتی میشوند، نمایشگر لمسی آنها به فناوری Force Touch مجهز شده است و مابقی مشخصات آن شبیه به مدل‌ قبلی است.


URL: https://www.ictna.ir/id/072878/

Code: 072878