لینکدین یکی از مشکلات بزرگ‌اش را حل کرد

منبع: دیجی کالا
شبکه‌ی اجتماعی لینکدین اخیرا یک به‌روزرسان جدید ارایه داده که در آن بسیاری از مشکلات مربوط به پیام‌رسانی حل شده است.
 
امروزه «لینکدین» (LinkedIn) بدون شک یک سرویس ارزشمند و حتی ضروری محسوب می‌شود، اما این بدین معنی نیست که کاربری این سایت آسان است. این شرکت اخیرا سرویس‌اش را به‌روزرسانی کرده و تغییرات مثبت و مهمی را به ویژه در بخش اینباکس ایجاد کرده است.
 
یکی از ناقص‌ترین و نامرتب‌ترین ویژگی‌های لینکدین، سرویس پیام‌رسانی آن بود که باعث آزردگی کاربران می‌شد. بخش اینباکس لینکدین به کاربر این امکان را نمی‌داد که مکالمه با مخاطب‌اش را در یک صفحه به طور کامل ببیند؛ همچنین هنگام دریافت پیام جدید هیچ اعلانی برای کاربر نمی‌آمد. اما با به‌روزرسانی جدید لینکدین این مشکلات حل شده‌اند. این شرکت طراحی کاملا جدیدی به تجربه‌ی پیام‌رسانی بخشیده است. دیگر از سبک شبیه به ایمیل اینباکس خبری نیست؛ و به جای آن یک رابط کاربری چت مانند معرفی شده که مکالمه را برای کاربران راحت‌تر و سریع‌تر می‌کند. رابط کاربری جدید مشابه سرویس‌های پیام‌رسانی‌های رایج دیگر هستند که به آنها عادت دارید؛ مثل فیس‌بوک و Hangouts.
 
گذشته از این، لینکدین برای همگام شدن با نحوه‌ی استفاده‌ی کاربران از چت، در به‌روزرسانی جدید امکان ارسال تصاویر GIF، شکلک‌های ایموجی و برچسب‌ها را هم فراهم کرده است. همچنین می‌توانید تصاویر و فایل‌هایی را به پیام‌هایتان ضمیمه کنید. این ابزار می‌تواند در بافت کار-محور لینکدین مفید واقع شود.
روی هم رفته طراحی جدید رابط کاربری پیام‌رسانی معقول‌تر است. با معرفی پیام‌رسانی کوتاه در لینکدین، از این به بعد، در تماس ماندن با مخاطبان آسان‌تر می‌شود. این به‌روزرسان در حال حاضر در وب‌سایت لینکدین پیاده شده و به زودی برای سیستم‌های عامل iOS و اندروید هم ارایه خواهد شد.

URL: https://www.ictna.ir/id/073065/

Code: 073065