شایعات جدید از آیفون 7

منبع: دیجی کالا
به احتمال زیاد آیفون 7 بسیار باریک خواهد بود و صفحه نمایشی با وضوح تصویر بسیار بالا روی آن قرار می‌گیرد.
 
اپل هنوز به شکل رسمی گوشی‌های آیفون 6s و آیفون 6s پلاس را معرفی نکرده، اما شایعات بسیار زیادی درباره آن‌ها منتشر شده است. درکنار این موضوع خبرهایی هم درباره آیفون 7 که سال آینده راهی بازار می‌شود، به گوش می‌رسد.
 
براساس اطلاعاتی که سایت DigiTimes منتشر کرده، اپل در ساخت آیفون 7 قصد دارد از تکنولوژی‌هایی کمک بگیرد که در زمان ساخت اولین آیفون از آن‌ها استفاده می‌کرده است. در این اطلاعات گفته شده که این تکنولوژی همان حالت Glass-on-Glass است که اپل آن‌را در صفحه نمایش‌های نسل اول آیفون به کار برده بود. اپل سال‌های بعد از تکنولوژی in-cell برای صفحه نمایش گوشی‌های خودش استفاده کرد. با توجه به اطلاعات منتشر شده، دلیل این‌کار روند سخت تولید صفحه نمایش‌های in-cell با وضوح تصویر بالا بوده است. این موضوع باعث شده که نتوان صفحه نمایشی با کیفیت 4K برای آیفون طراحی کرد.
 
در این خبرها گفته نشده که آیفون 7 صفحه نمایش 4K خواهد داشت، اما بازگشت اپل به تکنولوژی‌های قدیمی برای ساخت صفحه نمایش آیفون جدید باعث شده که شایعات مختلفی درباره آن منتشر شود. این احتمال وجود دارد که آیفون 7 از وضوح تصویر بالاتری نسبت به آیفون 6s برخوردار باشد. استفاده از تکنولوژی Glass-on-Glass باعث می‌شود که فاصله صفحه نمایش با لبه‌های گوشی هم بسیار کم شود.
 
در تکنولوژی in-cell شیشه و حسگر لمسی با یکدیگر ترکیب می‌شوند که این موضوع باعث کم شدن ضخامت گوشی می‌شود. به‌نظر می‌رسد که شرکت اپل نسل جدیدی از تکنولوژی Glass-on-Glass را به وجود آورده که عملکرد بهتری دارد و همچنین باعث کاهش ضخامت گوشی می‌شود.

URL: https://www.ictna.ir/id/073100/

Code: 073100