آیفون 6c با قیمت ارزان و نمایشگر 4 اینچی آماده ورود به بازار

طی چند روز گذشته شایعات فراوان در مورد گوشی هوشمند جدید شرکت اپل منتشر شد و مراکز خبری گزارش دادند که قرار است اپل این محصول ویژه را با قیمت ارزان وارد بازار کند.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این طور که منابع آگاه می‌گویند، گوشی هوشمند مذکور در خانواده آیفون متولد می‌شود و قرار است مشابه آیفون 5c نمایشگر لمسی 4 اینچی داشته باشد.

از مجموع این شایعات این طور برداشت می‌شود که گوشی مذکور بدنه فلزی را در خود جا داده است و کاربارن می‌توانند از فناوری پرداخت‌های موبایلی Apple Pay هم در آن استفاده کنند.

بر اساس آخرین نظرسنجی‌های انجام شده تنها 20 درصد کاربران تمایل دارند این گوشی هوشمند را خریداری کنند. شرکت اپل با عرضه آیفون 5c نتوانست توجه کاربران را به خود جلب کند و یکی از بزرگترین شکست‌ها را تجربه کرد. گوشی هوشمند آیفون 5c بدنه پلاستیک داشت و این بار اپل تصمیم گرفته است گوشی جدید و ارزان خود را با بدنه فلزی عرضه کند.

قرار است این گوشی هوشمند با نام آیفون 6c در اوایل سال 2016 میلادی عرضه شود و اپل برای آن پردازنده A9 را هم در نظر گرفته است. لازم به ذکر است این پردازنده هم‌اکنون در دو گوشی هوشمند آیفون 6s و 6s Plus مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برخی منابع آگاه از این محصول با عنوان آيفون 7 mini هم یاد کرده‌اند. با این وجود همه این منابع روی این مسئله اتفاق نظر دارند که بدنه این گوشی هوشمند ارزان در رنگ‌های متنوع و گوناگون ساخته می‌شود.


URL: https://www.ictna.ir/id/074871/

Code: 074871