جدیدترین گوشی های اچ‌تی‌سی با طراحی جرقه های درخشان مطابق با سبک زندگی شهری

طراحی منحصر بفرد با جلوه ای از ریزش جرقه های براق، ظاهر تازه ای به سری Desire بخشیده است
در راستای طراحی و ارایه محصولات منحصر به فرد HTC امروز از دستگاه‌‌های جدید خود رونمایی کرد. سه دستگاه جدید530, 630, 825   Desire™با الهام از سبک زندگی شهری طراحی شده‌اند تا شکاف بین مد و نیاز کاربری مصرف‌کننده را پر کنند. بدنه براق پلی کربنی درخشان با جلوه ای ویژه از ریزش جرقه های نورانی، باعث شده که هرکدام از دستگاه‌ها متفاوت و منحصر به فرد باشد. 
 
DesireSeri_MWC.png
 از مد تا تلفن همراه هوشمند، چشمگیر باشید
با در نظر گرفتن سلیقه شخصی افراد، علاقه به متفاوت بودن  و این واقعیت که تلفن‌های همراه هوشمند امروزه همان‌قدر که کاربردی هستند  از لوازم مد و زیبایی هم به حساب می‌آیند، تیم طراحی HTC از یک روش رنگ‌آمیزی خاص در طراحی این تلفن‌ها استفاده کرده‌است که هر دستگاه‌را تبدیل به یک بوم نقاشی می‌کند. به کار گیری افشانه‌های رنگی مخصوص با فشار و غلظت رنگ متفاوت ، این امکان را به‌ HTC  داده که محصولی ارایه دهد که در آن نه تنها هر دستگاه منحصر به فرد است، بلکه شبیه هیچ محصول دیگری در بازار هم نیست.
 
دامنه انتخاب رنگ‌ها  گسترده است، سفید یخی به همراه قطرات ریز با رنگ دوگانه، خاکستری  نوک مدادی به همراه قطرات ریز طلایی برای Desire 630, Desire 825  و همچنین  رنگ  خاکستری نوک مدادی و سفید یخی در گوشی Desire 530. این گوشی ها برای هر شخص طراحی شخصی و منحصر بفردی همراه دارد.
 
با دانستن اینکه کاربران محصول علاقه دارند  استایل خود را با سلیقه شخصی خود تغییر دهند و همیشه پیشروی مد روز باشند، متخصصان طراحی ما برای قاب هایی که باز می‌شوند بست های دورنگ طراحی کرده اند. همچنین برای راحتی بیشتر بندآویزهای زیبا که از بند کیف‌های دستی الهام گرفته است، طراحی شده است. بیشتر از ۲۵۰۰۰ طراحی زمینه و رابط کاربری به شما این امکان را میدهد که رنگ و نمای کلی و طراحی زمینه گوشی خود را براساس عکس های شخصی و مورد علاقه خود بسازید.
 
چیالین چانگ مدیر فروش HTC در این باره می‌گوید:« HTC شهرت خود را از تلفیق طراحی صنعتی پیشرو با ویژگی‌های فناوری های هوشمند به دست آورده است. اما با وجود مصرف‌کنندگانی که  در کنار این موضوع به دنبال شخصی‌سازی و خاص بودن تلفن‌های خود به عنوان یکی از لوازم مد هستند، ما نیاز به تولید یک  محصول متفاوت را احساس کردیم. به همین منظور امروز متفاوت ترین محصول خود تاکنون را  رونمایی کردیم.»
 
صدایی رسا، همانگونه که باید باشد
اما همه چیز مربوط به طراحی نیست، بلکه مساله صدا هم به  طور شگفت‌انگیزی اهمیت دارد. هرچند  که سلیقه موسیقی کاملا شخصی به شمار می‌آید، اما تقاضا برای صدای با کیفیت کاملا عمومی است. هردو مدل Desire 630, Desire 825 دارای صدایی با کیفیت Hi-Res و مجهز به فناوری انقلابی HTC با عنوان BoomSound  و  فناوری صدای DolbyAudio™  و همچنین پخش صدایی با کیفیت چهار برابر بهتر از کیفیت CD هستند که تجربه فوق العاده شما از صدایی پویا و قوی را تضمین می کنند.  
 
گرفتن بهترین عکس
 با وجود جوانانی که گفته می شود حدود 25 هزار عکس سلفی در طول عمر خود می گیرند، کیفیت تصویر دوربین جلو اهمیت زیادی پیدا می‌کند، به همین دلیل  این دستگا‌ه‌ها با دوربین ۵ مگاپیکسلی ویژ‌ه ای به بازار آمده‌اند که در دو حالت Auto Selfie و  Voice Selfie  قابل تنظیم هستند که این امکان را به شما می‌دهند که بدون لمس دکمه، عکس بگیرید.  به کارگیری Live Make-Up در Desire 630, Desire 825 این اطمینان را به شما می‌دهد که می توانید چهره خود را زیباتر کنید، تا همیشه به خوبی تلفن همراهتان به نظر بیایید. 
 
خلاقیت مهندسی با دوربین‌های ۸مگاپیکسلی در  Desire 530و دوربین ۱۳ مگاپیکسلی در Desire 630, Desire 825  و سنسور BSI  درونی که میزان نور دریافتی را افزایش می‌دهد، ادامه پیدا می‌کند و باعث می‌شود تصویر ثبت شده در هر زمان از روز، عالی باشد. ویژگی‌های دیگر مانند عکس‌های پشت سر هم و پانوراما به شما اجازه می‌دهد تا حرکت را متوقف و تصاویر مناظر فوق‌العاده را با کیفیت حرفه‌ای ثبت کنید و Google Photos هم فضایی ایده‌آل برای ذخیره تصاویر و ویدیوهای شما فراهم می‌آورد.
 
احساس و ظاهری خوب
با داشتن تلفن همراهی که شما را از دیگران متفاوت می‌کند ، شما می خواهید همان‌قدر که خوب به نظر می‌آیدد احساس خوبی هم داشته‌باشید.Desire 825  با به کارگیری HTC Sensor Hub، که به شما اجازه می‌دهد وضعیت سلامتی خود را دنبال کنید به این هدف کمک می کند.  این سنسور که همیشه فعال است، فعالیت ها، حرکت و حالت شما را ثبت می‌کند و می تواند اطلاعات در لحظه بدن شما را به صورت خودکار در اختیار اپلیکیشن‌های پرطرفدار سلامتی مانند :
  including Runtastic Running & Fitness, Runkeeper, Edomondo Running and Walking, Google Fit
قرار دهد.

URL: https://www.ictna.ir/id/076387/

Code: 076387