کنترلر اکس باکس وان اختصاصی خود را طراحی کنید

منبع: دیجیاتو
کنترلر ها از تاریخ پیدایش کنسول های بازی، از همان دوران اولیه مگناوکس ادیسه، و حتی در ورود کامپیوترهای خانگی به دنیای بازی های ویدیویی یکی از مهم ترین المان های گیمینگ محسوب می شوند. اگر قصد خرید کنترلر جدیدی برای کنسولتان داشته باشید، شاید بتوانید از بین ده بیست مدل و رنگ مختلف انتخابی نزدیک به سلیقه تان داشته باشید. اما مایکروسافت از امروز انتخاب های تقریبا نا محدودی در اختیارتان می گذارد.
 
در طی کنفرانس اختصاصی مایکروسافت در نمایشگاه E3 ردموندی ها قابلیتی به نام Xbox Design Lab را معرفی کردند. با استفاده از این بخش شما می توانید کنترلر اکس باکس وان اختصاصی خود را دقیقا با رنگ و سلیقه دلخواه خود شخصی سازی کنید.
 
این قابلیت تغییر رنگ بدنه، تمامی دکمه ها و جهات حرکتی و حتی حک نمودن اسم بازیکن را برای بازیکنان به ارمغان میاورد. بر اساس گفته های سازندگان با تنوع بسیار بالای این بخش می توانید نزدیک به 8 میلیون کنترلر متفاوت و منحصر به فرد خلق کنید. برای تجربه این امکان جالب می توانید به سایت رسمی اکس باکس مراجعه کنید. البته دسته های طراحی شده از ماه اکتبر سال جاری تولید و برای مشتریان پخش خواهد شد.

URL: https://www.ictna.ir/id/077957/

Code: 077957