تعامل با ترلو، گیت هاب و Google Alerts؛ قابلیت های جدید آخرین نسخه از اپلیکیشن اینباکس گوگل

منبع: دیجیاتو
اپلیکیشن اینباکس گوگل روز به روز از پس کارهای بیشتری بر می آید. در آخرین بروزرسانی این سرویس که قرار است تا پایان امروز برای کاربران نسخه های iOS و اندروید و تحت وب منتشر شود، امکان تعامل اینباکس با سرویس هایی همچون GitHub و Trello و همچنین Google Alerts مهیا خواهد شد.
 
پلتفرم مدیریت پروژه ترلو، یک وایت بورد دیجیتالی به کاربرانش ارائه می کند تا با استفاده از آن قادر به برنامه ریزی پروژه های بزرگ و حتی امور روزمره زندگی خود باشند. حالا در اینباکس امکانی فراهم شده تا بتوانید بوردهای ترلو را برای تغییرات صورت گرفته و این که چه کسی آن ها را انجام داده لحظه به لحظه چک کنید.
 
تعامل با گیت هاب نیز بدین صورت است که می توان در محیط اینباکس، آخرین تغییرات هر مخزن کُد گیت هاب را مشاهده کرد؛ چه مدیر آن مخزن باشید و چه در آن صرفا فعالیت داشته باشید. ضمنا Google Alerts هم در این بروزرسانی با اینباکس تعامل می کند، بدین صورت که زنگ های هشدار شما در Alerts به شکل یک خبرنامه در اینباکس ظاهر می شوند تا آسان تر قادر به مدیریت آن ها باشید.
 
همچنین لینک های گوگل درایو نیز از این پس مستقیما در ایمیل ها قابل پیوست خوهند بود، و می توانید دسترسی های هر کدام را نیز از طریق اینباکس بررسی نمایید. اگر فایل پیوستی به شما ارسال شود هم از این پس قادرید مستقیما آن را در فضای ابری درایو ذخیره کنید. در بروزرسانی اخیر حتی می توانید مخاطبین را در نسخه تحت وب با کشیدن و رها کردن وارد فیلدهای to، cc و bcc کرده و یا به همین طریق پاکسازی نمایید.
 
ایده پشت افزودن این قابلیت ها چیزی جز افزایش سرعت و راندمان کاری اینباکس نبوده است. با استفاده از ابزار یادشده، مسلما هنگام کار در محیط اینباکس زمان کمتری برای چک کردن پروژه هایتان در ترلو و گیت هاب تلف خواهید کرد و می توانید به طور همزمان بسیاری از کارهایتان را راه بیندازید.

URL: https://www.ictna.ir/id/078917/

Code: 078917