یکی از بهترین بازی‌های استراتژیک کامپیوتر برای آیپد عرضه می‌شود

منبع: دیجی کالا
اگر اهل بازی‌های استراتژیک روی کامپیوترهای شخصی باشید قطعا با مجموعه‌ی Total War که استودیوی Creative Assembly آن‌ها را تولید می‌کند، آشنایی دارید. یک عنوان استراژیک بسیار با کیفیت که نبردهای عظیم تاریخ را پیش روی گیمرها قرار می‌دهد. حتی در این مجموعه بازی‌ها به مسایل اقتصادی، سیاسی و نوع رفتار با مردم هم توجه می‌شود. حالا یکی از بهترین قسمت‌های مجموعه Total War که Rome Total War نام دارد، قرار است برای پلتفرم آیپد منتشر شود.
 
 
بازی Rome: Total War با قیمت ۱۰ دلار برای آیپد عرضه می‌شود.
 
این نسخه‌ی بازسازی شده که برای آیپد عرضه می‌شود توسط استودیوی Feral Interactive ساحته شده و تا مدتی دیگر هم راهی بازار می‌شود. نسخه‌ی اصلی این بازی در سال ۲۰۰۷ برای کامپیوترهای شخصی عرضه شده بود که در آن زمان گرافیک فوق‌العاده‌ای داشت. البته در سال ۲۰۱۰ هم نسخه‌ی مخصوص کامپیوترهای Mac آن منتشر شده بود. حالا تا مدتی دیگر می‌توانید این بازی را روی آیپد تجربه کنید. تجربه‌ی این بازی روی تبلت هم قطعا جالب توجه خواهد بود؛ اما باید ببینیم که روند بازی به چه شکل برای صفحه‌های نمایش لمسی بهینه شده است.
 
 
 
در این بازی کنترل سه خاندان اصلی رم را به دست می‌گیرید و باید آن‌ها را به خاندانی پر قدرت تبدیل کنند و شهرها و کشورهای مختلف را به تصرف در بیاورید. پس از اینکه بازی را یک‌بار با این یکی از این سه گروه به پایان رساندید، می‌توانید با کشورهای دیگر هم بازی کنید.
 
 
براساس اطلاعات منتشر شده این بازی روی iPad Air 2 یا جدیدتر، iPad mini 2 یا جدیدتر و iPad Pro یا جدیدتر اجرا خواهد شد. همچنین این عنوان به ۴ گیگابایت فضای خالی نیاز خواهد داشت. براساس اطلاعات منتشر شده قیمت Rome: Total War برای آپید ۱۰ دلار خواهد بود.

URL: https://www.ictna.ir/id/080428/

Code: 080428