تخفیف اختصاصی نمایشگاه GIST ترکیه برای بازی‌سازان ایرانی

منبع: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای
نمایشگاه GIST یا Gaming Istanbul ترکیه که به تازگی رسما به همکاران نمایشگاه TGC ایران پیوست، با تعاملات انجام شده به بازی‌سازان ایرانی که قصد شرکت در این نمایشگاه را دارند، 10 درصد تخفیف می‌دهد.
 
مدیر نمایشگاه GIST با اعلام این خبر گفت بازی‌سازان ایرانی با مراجعه به سایت رسمی این نمایشگاه برای خرید بلیت شرکت در کنفرانس‌ها می‌توانند با مراجعه به لینک ثبت‌نام و وارد کردن کد تخفیف IRGIST17 و برای گرفتن غرفه به این صفحه مراجعه و با وارد کردن کد تخفیف IRGPAC17 از تخفیف 10 درصدی بهره‌مند استفاده کنند.
 
نمایشگاه GIST ترکیه در تاریخ 14 تا 17 بهمن 95 برگزار می‌شود و بازی‌سازان می‌توانند هم به عنوان بازدیدکننده با شرکت‌های ناشر و تولیدکننده بازی آشنا شده و از سخنرانی‌های تخصصی بهره بگیرند و هم می‌توانند با گرفتن غرفه، بازی‌ها و سرویس‌های خود را به دیگر شرکت‌های بین‌المللی معرفی کنند.
 
محور اصلی نمایشگاه و سخنرانی‌های GIST سه حوزه‌ی «واقعیت مجازی»، «پایپ‌لاین ساخت بازی» و «بازاریابی برای بازی» خواهد بود.
 
نمایشگاه بین المللی TGC ایران در اردیبهشت سال آینده در برج میلاد برگزار خواهد شد و زمینه‌سازی برای همکاری جامعه‌ی بازی‌سازان ایرانی با شرکت‌های بازی‌سازی بین‌المللی خواهد بود.

URL: https://www.ictna.ir/id/080651/

Code: 080651