کدام شرکت ها برای Nintendo Switch بازی خواهند ساخت

منبع: دیجیاتو
یکی از اصلی ترین مشکلات نینتندو با کنسول نه چندان محبوب Wii U، پشتیبانی نرم افزاری ضعیف کمپانی های شخص ثالث از آن بود. نینتندو همواره شهرت زیادی در قبال توسعه و عرضه عناوین انحصاری خود داشته، اما طی سال های اخیر، ژاپنی ها در جلب توجه شرکا چندان موفق عمل نکردند و همین مسئله، صدمه ای اساسی به Wii U وارد نمود.
 
حالا به نظر می رسد با معرفی کنسول Nintendo Switch که قرار است تجربه ای موازی از گیمینگ خانگی و گیمینگ قابل حمل ارائه دهد، اوضاع فرق کرده و توسعه دهندگان و ناشران شخص ثالث، یکبار دیگر به پلتفرم جدید نینتندو تمایل نشان داده اند. اخیراً لیستی از این ناشران و توسعه دهندگان منتشر شده که در میان آن، نام های بسیار جالب توجهی به چشم می خورد.
 
 
از یک سو، یوبیسافت که زمانی تمایل زیادی به ساخت بازی برای Wii U نشان می داد اما در نهایت از این کار منصرف شد، یکبار دیگر قصد دارد به تولید محتوا برای سوییچ بپردازد. از سوی دیگر نیز در تریلر رونمایی کنسول، اجرای بازی هایی همچون NBA 2K17 و The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition را دیدیم که از همکاری نینتندو با 2K Games و Bethesda حکایت دارد.
 
در هر صورت، نام های برجسته ای در لیست به چشم می خورد که گذشته از ناشران بالا، شاید از مهم ترین آنها بتوان به اکتیویژن، باندای نامکو، الکترونیک آرتز، اپیک گیمز، کونامی، تیک-تو، پلاتینیوم گیمز و برادران وارنر اشاره کرد.

URL: https://www.ictna.ir/id/080674/

Code: 080674