کنسول بازی نینتندو سوییچ احتمالا همراه با یک بازی رایگان عرضه می شود

منبع: دیجیاتو
در حالی که روز به روز به تاریخ عرضه کنسول سوییچ نزدیک می شویم و کماکان نینتندو به صورت تماما و کمال از کنسول هیبریدی خود رونمایی نکرده است، اخیراً اطلاعات بیشتری درباره بازی های آن به انتشار رسیده است. اگرچه نینتندو تا ماه نخست سال آتی میلادی، صحبتی درباره بازی های سوییچ، قیمت و یا تاریخ عرضه دقیق آن به میان نخواهد آورد، به تازگی وب سایت LetsPlayVideoGames اشاره ای به برخی از بازی های کلیدی سوییچ هنگام عرضه داشته است.
 
بنابر این گزارش، بازی مارو جدیدی در حال توسعه است که در ویدیوی سه دقیقه ای رونمایی از کنسول، بخش هایی از آن را مشاهده کردیم. این بازی ماریو که پیشوند یا پسوند نام آن مشخص نشد ه است، همزمان با عرضه سوییچ در تمام مناطق جهان در دسترس قرار می گیرد. گفته می شود که جهان بازی کاملاً باز و سه بعدی خواهد بود و می توان همچون ماریو گلکسی، به انتخاب و حضور در جهان های مختلف پرداخت؛ با این حال ظاهرا گیم پلی در محیط سه بعدی دنبال نمی شود.
 
گفتنی است که بازی از حالت Co-Op نیز بهره مند خواهد بود و دو بازیکن می توانند به کمک یکدیگر، از چالش ها و موانع بازی عبور کنند. علاوه بر این، وب سایت مورد اشاره می گوید که بازی تحسین شده Splatoon برای پلتفرم Wii U، یکبار دیگر روی سوییچ هم عرضه می شود و در بسته بندی یکی از مدل های دستگاه قرار خواهد گرفت. در واقع ظاهراً سوییچ قرار است در دو مدل عرضه شود که یکی از آن ها، حافظه داخلی و قیمت کمتری دارد.
 
در نهایت نیز، بازی The Elder Scrolls V: Skyrim که بخش هایی از آن در تریلر رونمایی سوییچ قابل مشاهده بود، روی کنسول هیبریدی نینتندو عرضه خواهد شد و بتسدا توسعه آن را آغاز کرده است. این پورت اسکایریم، نسخه Special Edition آن خواهد بود و احتمالاً مدتی بعد از عرضه بازی، از مادها هم پشتیبانی می کند.

URL: https://www.ictna.ir/id/081206/

Code: 081206