آغاز پیش ثبت نام استارتاپها در الکامپ بیست و سوم

منبع: سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور
سه‌شنبه 26 اردیبهشت‌ماه استارتاپهای علاقه مند به حضور در سالن الکام استارز می‌توانند از طریق سایت elecomstars.irannsr.org  اقدام به پیش ثبت‌نام کنند.
 
ناصرعلی سعادت رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با اعلام این خبر، گفت: در الکامپ بیست و یکم 80 استارتاپ با حمایت کامل سازمان به نمایشگاه آمدند پس از آن در الکامپ بیست و دوم 250 استارتاپ موفق به حضور در نمایشگاه الکامپ شدند؛ این در شرایطی بود که بیش از 600 استارتاپ متقاضی حضور در سالن الکاماستارز بودند که به دلیل محدودیت فضای اختصاص یافته به الکامپ نتوانستند به الکامپ بیایند.
 
سعادت با تاکید بر اینکه امسال تمام فضای نمایشگاهی به الکامپ اختصاص خواهد یافت و هیچ نمایشگاهی همزمان با الکامپ برگزار نخواهد شد، گفت: اقداماتی که در سالهای پیش در نمایشگاه آغاز کردیم امسال توسعه‌یافته و با کیفیت بهتری به الکامپ می‌آیند. با افزایش فضای الکامپ، بدون تردید سالنی بزرگ‌تر، با امکانات و کیفیت بهتر در اختیار الکاماستارز قرار خواهد گرفت.
 
باقر بحری مسئول کمیته اجرایی الکامپ بیست و سه با اعلام اینکه یکی از بزرگترین سالنهای نمایشگاه را به الکام استارز اختصاص خواهیم داد، گفت: سالن الکام استارز طبق روال دو سال گذشته با حضور کسب و کارهای نوپا، سرمایه گذاران خطرپذیر (VC) و شتابدهنده ها برپا خواهد شد. حمایت سازمان نیز همچنان طبق روال سالهای گذشته موجود است، اما مبلغ اندکی جهت جلب مشارکت کسب و کارهای نوپایی که در فعالیت خود جدی هستند از آنها اخذ خواهدشد.
 
بحری در خصوص طرح سازمان برای یاری رساندن به استارتاپها برای یافتن منابع مالی، افزود: تغییراتی در مدل ارائه سخنرانی استارتاپها پیش بینی شده است. فرصت سخنرانی ها در سال گذشته به صورت عام برگزار شد امسال قصدداریم این بخش را تقسیم بندی کنیم. برای مثال استارتاپهایی که میخواهند برای سرمایه گذاران خطرپذیر استارتاپ خود را معرفی کنند یا حتی فرصتی به شتابدهنده ها و سرمایه گذاران میدهیم تا استارتاپهای مورد نظرشان را برای سخنرانی اعلام کنند. 
 
او افزود: این امکان فراهم شده تا شتابدهنده ها با استارتاپهای زیرمجموعه خودشان زیر یک پرچم در الکام استارز حضور یابند.
 
کسب و کارهای نوپای علاقه مند به حضور در نمایشگاه الکامپ بیست و دو که 30 تیر ماه تا 2 مرداد ماه برگزار میشود، با مراجعه به سایت elecomstars.irannsr.org  می توانند، فرم های مرتبط را پر کرده و آمادگی خود را اعلام کنند.
 

URL: https://www.ictna.ir/id/083246/

Code: 083246