ارایه بسته‌های جدید اینترنت اپراتور سوم

منبع: ایسنا
مدیرعامل رایتل اعلام کرد: به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر، بسته‌های جدید اینترنتی رایتل با پایین‌ترین قیمت معرفی شد.
 
سیدمجید صدری مدیرعامل رایتل اعلام کرد: در حال حاضر رایتل نسبت به کاهش چشمگیر قیمت بسته‌های اینترنتی خود اقدام کرده است و با توجه به تنوع بالای بسته‌های رایتل، مشترکین می‌توانند مطابق نیاز خود، هر یک از بسته‌های اینترنت را خریداری کرده و به میزان قابل توجهی در هزینه مصرفی اینترنت صرفه‌جویی کنند.
 
وی ادامه داد: کاهش قیمت و معرفی بسته‌های جدید با هدف استفاده از خدمات اینترنت همراه با قیمت به‌صرفه و افزایش سطح رضایتمندی مشترکین است و در این طرح علاوه بر کاهش قیمت چشمگیر ۲۱ بسته اینترنت جدید و متنوع برای مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری و دایمی، متناسب با نیاز ارتباطی این مشترکین به بسته‌های فعلی رایتل اضافه شده است.
 
به گفته وی، در حال حاضر تعداد بسته‌های اینترنت رایتل به عدد ۴۶ رسیده است و مشترکین می توانند از میان ۴۶ بسته موجود، بسته‌ای که مطابق یا نزدیک به نیازشان است را انتخاب کنند.
 
وی در ادامه صحبت‌های خود گفت: در به‌روزرسانی اخیر بسته‌های اینترنتی رایتل، بسته‌های مصرفی جدیدی نیز به طور ویژه برای مشترکین سیمکارت‌های دایمی در نظر گرفته شده است.
 
صدری در ادامه توضیحات خود گفت: ۲۱ بسته‌ مصرفی جدید در قالب بسته‌های مصرفی کوتاه مدت (۱۵روزه، ۷ روزه و یک روزه) و بسته‌های ماهانه با تعرفه استثنایی به نحوی طراحی شده است تا نیاز مشترکین را با هر بودجه و میزان مصرفی را پوشش دهد.

URL: https://www.ictna.ir/id/083795/

Code: 083795