ارایه سرویس های جدید در اولویت شركت ارتباطات زيرساخت

خدمات جدید شرکت ارتباطات زیرساخت به مشتریان با هدف بهرمندي بيشتر مردم در اولویت قرار گیرد.
 
محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه کنترل پروژه شرکت ارتباطات زیرساخت که با حضور جمعی از معاونین وزیر، اعضاء هیات مدیره و مدیران این شرکت برگزار شد، ضمن تقدير از اقدامات مفيد و موثر شركت ارتباطات زيرساخت براي معرفي و ارايه خدمات جديد ارتباطي گفت: اصلاح رویه ها در شرکت ارتباطات زیرساخت، مدل توسعه ای این شرکت را به سمت اقتصادی بودن پیش می برد.
 
وي در ادامه از اقدامات جديد اين شركت در طراحي و پيشنهاد خدمات نوين زيرساختي از جمله«صدور مجوز استفاده از فيبر تاريك» و«خدمات اتصال فيزيكي (Cross connection ) » و همچنين كاهش قيمت برخي خدمات  نظير «خدمات هم مكاني»، قدرداني كرد و بر استفاده اين خدمات از سوي اپراتورها به منظور توسعه بازار ICT و تسهيل و تسريع خدمت رساني به مردم و كسب و كارها تاكيد كرد.
 
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به این نکته که مدیران مجموعه زیرساخت کار را با دلسوزی پیش می برند، از مسوولان این شرکت خواست خدمات خود را فعال نگه داشته و كيفيت شبکه را ارتقاء دهند.
 
آذری جهرمی با تأکید بر توانایی شرکت ارتباطات زیرساخت، افزود: مسیر حرکتی و نقشه راه مشخص است و شرکت ارتباطات زیرساخت که متولی هسته شبکه ملی اطلاعات است، باید با رعایت اصول پدافند غیرعامل طرح های خود را اجرایی کند.
 
وی با اشاره به این نکته که نظام کنترل پروژه کمک می کند که پروژه های شرکت ارتباطات زیرساخت سریع تر عملیاتی شود، تأکید کرد: این پروژه ها با همراهی کارشناسان سریع تر به نتیجه می رسد.
 
آذري جهرمي بر تسريع و توجيه اقتصادي پروژه هاي در دست اجراي شركت ارتباطات زيرساخت تاكيد كرد و افزود: اجرا و بهرمندي از اين پروژه هابايد به گونه اي باشد كه مشتريان براي كسب سود اقتصادي بيشتر به جاي شبكه سازي به سمت استفاده از شبكه زيرساخت ترغيب شوند و در نهايت شاهد رونق كسب و كارهاي حوزه ICT در كشور و خدمات رساني بهتر به مردم باشيم.

URL: https://www.ictna.ir/id/092258/

Code: 092258