مادربوردهای سری X399 ایسوس، بهترین انتخاب برای نسل دوم پردازنده های AMD

ایسوس بزرگترین برند تولید کننده مادربورد و برند نخست فروش مادربورد در جهان، همزمان با عرضه نسل دوم  پردازنده های AMD Ryzen Threadripper، با ارائه رسمی بایوس سازگار امکان به کار گیری این پردازنده ها در مادربوردهای سری X399 را فراهم کرده است. علاوه بر بایوس، با ارائه رایگان یک کیت خنک کننده مخصوص مادربوردهای سری X399، بالاترین بازدهی را برای کاربران خود مهیا کرده است.
 
بروز رسانی ساده و بدون نیاز به سخت افزار های اصلی
 
ایسوس سالیان سال است که با درنظرگرفتن یک سوییچ در قسمت پشتی مادربوردهای خود، امکان بروز رسانه بایوس را بدون نیاز به پردازنده، کارت گرافیک و رم در دسترس کاربران خود قرار داده است که آن را با USB Flash Back   می شناسیم. در هر سه مدل مادربورد ROG Zenith Extreme، ROG STRIX X399-E Gaming و Prime X399-A ، فقط با داشتن یک منبع تغذیه می توانید آخرین بایوس سازگار را برای استفاده از پردازنده های سری AMD Ryzen Threadripper 2000 بروز رسانی کنید. بدین منظور فقط کافی است که با دانلود آخرین بایوس، آن را از حالت فشرده خارج کرده و در فلش درایو خود کپی کنید و دکمه USB Flash Back   را برای 5 ثانیه پایین نگه داشته تا پروسه بروز رسانی به طور خود کار انجام شود. البته نا گفته نماند که این بروز رسانی ممکن است حدود یک الی دو دقیقه زمان نیاز داشته باشد.
 
خنک سازی و نهایت کارایی
 
ایسوس به منظور حفظ بهره وری هر چه بیشتر در هنگام استفاده از پردازنده های نسل دوم  AMD Ryzen Threadripper، یک کیت خنک سازی مخصوص مدار تغذیه در اختیارتان قرار خواهد داد تا در هنگام اورکلاک پردازنده های جدید، خیالتان از بابت خنک سازی مدار تغذیه راحت باشد. این کیت از اواخر ماه سپتامبر به صورت باندل رایگان با مادربوردهای سری X399 ایسوس در دسترس خواهد بود.
 

URL: https://www.ictna.ir/id/093232/

Code: 093232