مراسم گرامیداشت سالروز تأسیس شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد

منبع: شرکت ارتباطات زیرساخت
مراسم تجلیل و قدردانی از زحمات و خدمات همکاران بازنشسته همزمان با سالروز تأسیس شرکت ارتباطات زیرساخت با حضور مهندس فتاحی معاون وزیر ،رئیس هیأت مدیره ، مدیرعامل ، اعضای هیأت مدیره ، مدیران و خانواده بازنشستگان شرکت در سالن اجتماعات ایرانیان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت، در این مراسم مهندس فتاحی با گرامیداشت تأسیس شرکت ارتباطات زیرساخت طی سخنانی کوتاه گفت : توسعه زیرساخت های ارتباطی شرط لازم و پیش مقدمه توسعه کسب و کار فضای مجازی و تحقق تحول دیجیتال می باشد.
 
وی خاطرنشان کرد: آنچه امروز به عنوان شاخص های رشد اقتصاد دیجیتال برشمرده می شود مرهون توسعه به هنگام با کیفیت، پایدار و ارزان ، زیرساخت های ارتباطی در کشور می باشد.
فتاحی ضمن گرامیداشت 14 مرداد سالروز تشکیل شرکت ، این روز را به عنوان نماد سخت کوشی و خستگی ناپذیر تلاشگران عرصه توسعه زیرساخت های ارتباطی ذکر کرد و اززحمات مدیران و کارکنان شرکت تشکر و قدردانی کرد.
 
فتاحی با قدردانی از خدمات ارزنده همکاران بازنشسته گفت : تلاش های صادقانه و تجربیات گرانقدرهمکاران بازنشسته را گرامی می داریم و دستاورد و تلاش دیروزآنان را موفقیت امروزخود می دانیم .
 
در این مراسم علاوه بر تقدیر از 14 نفر از همکاران بازشسته برنامه های ویژه گرامیداشت سالروز جشن تأسیس شرکت ارتباطات زیرساخت همراه با اجرای گروه های متنوع هنری و فرهنگی برگزار شد.
 
 

URL: https://www.ictna.ir/id/101725/

Code: 101725