نمایش اطلاعات سفر روی شیشه مترو

منبع: فارس
شرکت ال جی نمایشگری تولید کرده که به جای پنجره های قطارهای زیرزمینی مورد استفاده قرار می گیرد و اطلاعات سفر را نمایش می دهد.
 
 
 
به نقل از نیواطلس، نمایشگر اوال ای دی جدید ال جی می تواند جایگزین شیشه های پنجره های قطارهای زیرزمینی شود و به مسافران امکان دهد تا برنامه سفر، آخرین تغییرات سفر و وضعیت آب و هوای محلی را مشاهده کنند.
 
در واقع این نمایشگرها مانند تلویزیون های شفاف هستند و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار مسافران قرار می دهند. ال جی پیش از این نمونه ای از این فناوری را در کابین های هواپیماهای مسافربری به نمایش گذاشته بود.
 
بازار نمایشگرهای شفاف یک بازار پررونق است و انتظار می رود هر سال ۴۶ درصد رشد کند. انتظار می رود ارزش این بازار تا سال ۲۰۲۴ به ۴.۹۳ میلیارد دلار برسد. این نمایشگرها قادر به نمایش حجم زیادی از اطلاعات تعاملی هستند و لذا مورد علاقه شرکت های خودروسازی، هواپیماسازی، سازندگان ساختمان های هوشمند و شرکت های مترو هستند.
 
نمایشگر او ال ای دی یادشده یک نمایشگر ۵۵ اینچی است که در خط ۶ متروی پکن و خط ۱۰ متروی شنزن نصب شده و اطلاعات سفرهای خطوط مترو را به صورت لحظه به لحظه در اختیار علاقمندان قرار می دهد.
 

URL: https://www.ictna.ir/id/115438/

Code: 115438