اختتامیه سومین دوره مسابقات تابستانی آپارات گیم برگزار شد

 
سومین دوره مسابقات تابستانی آپارات گیم با برگزاری آیین اختتامیه، به کار خود پایان داد.
 
به گزارش روابط عمومی آپارات، سومین دوره مسابقات تابستانی آپارات از ۲۶ تیر کار خود را آغاز کرد و تا ۲۶ شهریورماه ادامه داشت. در این دوره، ۸ هفته رقابت بین استریمرهای آپارات در جریان بود. در این دوره از مسابقات، به مدت ۲ هفته رقابت میان استریمرهای تازه‌کار در جریان بود و طی ۶ هفته، استریمرهای حرفه‌ای با هم به رقابت پرداختند.
در کنار مسابقات مربوط به استریمرها، برای اولین بار مسابقه حامی برگزیده آپارات گیم هم برگزار شد تا از حمایت‌کنندگان استریمرها هم تقدیر به عمل بیاید.
این دوره از مسابقات تا جوایزی به ارزش بیش از ۲۳۰ میلیون تومان داشت، علی لرستانی‌‌پور، پرهام طاهری، امیرحسین امراللهی، حجت رضایی‌نسب و شاهین بیگی، به ترتیب ۵ استریمر حرفه‌ای برتر این دوره از رقابت‌ها بودند.
علی لرستانی‌پور به عنوان قهرمان این دوره، در مجموع ۶۲ میلیون تومان جایزه برنده شد. بقیه افراد برتر هم جوایز دیگری را به خود اختصاص دادند.
آپارات گیم برای قدردانی از حامیان استریمرها، قرار است به صورت فصلی مسابقه حامی برگزیده را ادامه دهد. در این مراسم همچنین برندگان به صورت گروهی به گفت‌وگو پرداختند.در خلال این گفت‌وگوها، استریمرها به چالش‌های خودشان برای شرکت در این دوره از مسابقات، تغییرات مثبتی که این دوره از مسابقات نسبت به گذشته داشته و در نهایت، برنامه‌هایشان برای ادامه استریم اشاره کردند.
به استریمرهای تازه‌کار که رتبه اول را در دو هفته مخصوص به این مسابقات کسب کردند، یک صندلی گیمینگ نیز برای هموارتر شدن راه جدی‌ دنبال کردن استریم، اهدا شد.

URL: https://www.ictna.ir/id/128754/

Code: 128754