بررسی نامه وزیر ارتباطات به رئیس مجلس درباره طرح صیانت/ بازگرداندن طرح به مرکز پژوهش‌های مجلس لایحه می‌خواهد

منبع: فارس
سخنگوی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی از بررسی نامه وزیر ارتباطات به رئیس مجلس درباره طرح صیانت در جلسه امروز کمیسیون خبر داد و گفت: پیش بینی می‌کنم که احتمالا کمیسیون، نامه را به مرکز پژوهش‌های مجلس ارجاع می‌دهد.
 
 
لطف الله سیاهکلی سخنگوی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی از بررسی نامه وزیر ارتباطات به رئیس مجلس درباره طرح صیانت در جلسه امروز کمیسیون خبر داد.
 
وی گفت: جلسه امروز کمیسیون بعد از ظهر از ساعت ۴ تا ۶ برگزار می شود.
 
سیاهکلی توضیح داد: نامه ای را وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به رئیس مجلس داده است که حاوی پیشنهاداتی درباره طرح است؛ در این جلسه، درباره چگونگی اقدام روی نامه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به رئیس مجلس بحث خواهد شد. پیش بینی می کنم که احتمالا کمیسیون این نامه را به مرکز پژوهش های مجلس ارجاع می دهد. 
 
وی در پاسخ به این سوال که گفته شده بود نامه وزیر ارتباطات درباره بازگشت کل طرح به مرکز پژوهش‌های مجلس است، آیا این طور است؟ گفت: پیشنهاد درباره کلیات طرح است و فقط نظراتی را درباره طرح ارائه داده‌اند.  ما همچون بنا داریم از همه نظرات استفاده کنیم، نظرات وزارت ارتباطات و وزیر هم مورد توجه قرار خواهیم داد.
 
سخنگوی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی در پاسخ به سوال دوباره از این که در خبرها آمده بود که وزارت ارتباطات خواستار توقف تر و بازگرداندن آن به مرکز پژوهش های مجلس است، گفت: اگر وزارت ارتباطات قصد این کار را دارد باید لایحه بیاورد. اما لایحه‌ای نداده بلکه پیشنهاد داده است.
 
وی در پاسخ به این سوال که بنابراین فعلا همین طرح مبنای کار است و شما در حال اخذ پیشنهادات هستید؟ گفت: بله و پیشنهادات کمک می کند که طرح کامل تر و بهتر شود.

URL: https://www.ictna.ir/id/130896/

Code: 130896